Son Dakika Spor Haberleri - iSpor

Son Dakika Futbol Haberleri - iSpor

Son Dakika Basketbol Haberleri - iSpor

Sosyal aktivitelerin en keyiflisi ve en çok tercih edileni spor karşılaşmaları bir tutku haline dönüştüğünden bu yana isteklere yönelik verilen hizmetlere erişim için yapılan arayışların tümü iSpor sayfamızda son buluyor. Spor branşlarının en popülerleri ve bu özel eğlencenin en önemli detaylarını takip edebileceğiniz platformumuzda başta spor haberleri olmak üzere canlı maç yayınları, maç özetleri, maç değerlendirmeleri, farklı spor dallarına ilişkin devam eden liglerin fikstürleri ve diğer tüm arananları bulabilmeniz mümkün.

Canlı maç yayınlarında futbol, basketbol, voleybol, tenis ve buz hokeyi gibi dünyaca beğeni toplayan ve büyük taraftar kitlesine sahip olan spor branşlarının karşılaşmalarını HD kalitesinde izlemeniz mümkün. Ayrıca futbol haberleri ile dünya basınında paylaşılan önemli son dakika manşetlerini takip edebilme fırsatı yine iSpor sitemizde sizlerle buluşuyor. Potanın yıldızlarına dair önem arz eden Basketbol haberleri, büyük transferler ve önemli karşılaşmaların değerlendirmeleri de yine sitemizde sizlerle paylaşılıyor. Son dakika basketbol haberleri sayesinde bahis severlere büyük fırsatlar tanıyan platformumuzda ayrıca voleybol haberleri ile fikstürün en önemli karşılaşmaları hakkında ön bilgiye sahip olabilmek mümkün. Tenis severler için de büyük fırsatlar tanınan platformumuzda tekli karşılaşmaların en popüler seçeneğinin nefes verici maçını canlı izleme ve değerlendirme imkanı sitemizde sizlerin hizmetine sunuluyor. Tenis haberleri ve son dakika tenis haberleri hizmetimiz ile oyuncular ve ligler hakkında en güncel bilgiye sahip olabilme fırsatı iSpor haber bölümümüzde sizler için yayınlanıyor.

Buz hokeyi tutkunlarının merakla beklediği karşılaşmaları canlı izleyebilme fırsatı ve yanı sıra maçın ardından maç özetini HD kalitesinde izleyebilen ziyaretçilerimiz buz hokeyi haberleri sayesinde tüm ligler hakkında detayları ve son dakika buz hokeyi haberleri hakkında gündemi takip edebiliyor. Son dakika futbol haberleri ve diğer spor branşları hakkında dünya gündemini meşgul eden, çok konuşulan, karşılaşmaları ve skorları etkileyecek önemli detaylar, bilgiler ve tüyoları yine sitemizden takip edebilmeniz mümkün. Tamamen ücretsiz ve aynı zamanda her daim güncel olan sitemizde maç izlemek, özetleri takip etmek, liglerin fikstürlerini kontrol etmek, ziyaretçiler arasında spora dair sohbet etmek ücretsiz olup, üyelik sağlamadan kullanabileceğiniz hizmetlerimizdir.

'Türkiye'de spor tamamıyla yeni bir yola girecek'

'Türkiye'de spor tamamıyla yeni bir yola girecek'

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, hazırladığı projeyle ülkede sporun değişmesini hedeflediğini bildirdi. Sakarya'da, Serdivan Fikir Sanat Akademisince düzenlenen "Gençlerle Baş Başa" adlı söyleşiye katılan Sofuoğlu, motosiklet sporuna başlama öyküsünü anlattı. Kariyerinde elde ettiği başarılardan ve hayatının dönüm noktalarından bahseden Sofuoğlu, milletvekili olduktan sonra Türkiye'de spor alanında yapılması gereken değişiklikler için kolları sıvadığını aktardı. - " 'Sporda Seferberlik ve Spora Gönül Ver' projesini başlatıyorum" Dünya çapında başarılı olmuş 10 spor dalından Türk sporcuları Meclise davet ettiğini anlatan Sofuoğlu, "Bu sporcularımızla 'Sporda Seferberlik ve Spora Gönül Ver' projesini başlatıyorum. Bu, genç sporculara destek bulma adına atılmış bir adımdır. Red Bull markasıyla anlaştık. 10 sporcunun yükünü devletten alıp bu markaya yükleyeceğiz, bu da yaklaşık 20 milyon liralık bir rakam oluyor." diye konuştu. Projeye başka şirketleri de dahil edeceklerini vurgulayan Sofuoğlu, ülkede sporun değişmesini sağlayacak bir değişiklik yaptıklarına değindi. Sofuoğlu, Avrupa'da ve dünyanın değişik ülkelerinde sporun nasıl başarılı olduğuna dair çalışmalar yürüttüğünü ifade ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Yasalardaki örneklerini aldım, Türkçe'ye çevirdim inceledim, son noktaya getirdim. Bunu Mecliste dile getireceğim. Öne süreceğim teklifle partilerin desteğini alabileceğimi düşünüyorum. Gençlik ve Spor Bakanlığına destek olunması için yeni bir yol çizilmesini istiyorum. Bu projem gerçek olursa inanıyorum ki Türkiye'de destek görmeyen küçüklü büyüklü sporcu kalmayacak. Başarabilirsek, Türkiye'de spor tamamıyla yeni bir yola girecek ve çok hızlı adımlarla ilerleyecek." Spor kariyerinde bu tür sıkıntıları yaşadığını ve sponsor bulamadığını dile getiren Sofuoğlu, Türkiye'de benzer sıkıntılarla karşılaşan çok sayıda sporcuya proje sayesinde yardımcı olacaklarını sözlerine ekledi. Kenan Sofuoğlu, konuşmasının ardından gençlerin sorularını cevapladı.