Son Dakika Spor Haberleri - iSpor

Son Dakika Futbol Haberleri - iSpor

Son Dakika Basketbol Haberleri - iSpor

Sosyal aktivitelerin en keyiflisi ve en çok tercih edileni spor karşılaşmaları bir tutku haline dönüştüğünden bu yana isteklere yönelik verilen hizmetlere erişim için yapılan arayışların tümü iSpor sayfamızda son buluyor. Spor branşlarının en popülerleri ve bu özel eğlencenin en önemli detaylarını takip edebileceğiniz platformumuzda başta spor haberleri olmak üzere canlı maç yayınları, maç özetleri, maç değerlendirmeleri, farklı spor dallarına ilişkin devam eden liglerin fikstürleri ve diğer tüm arananları bulabilmeniz mümkün.

Canlı maç yayınlarında futbol, basketbol, voleybol, tenis ve buz hokeyi gibi dünyaca beğeni toplayan ve büyük taraftar kitlesine sahip olan spor branşlarının karşılaşmalarını HD kalitesinde izlemeniz mümkün. Ayrıca futbol haberleri ile dünya basınında paylaşılan önemli son dakika manşetlerini takip edebilme fırsatı yine iSpor sitemizde sizlerle buluşuyor. Potanın yıldızlarına dair önem arz eden Basketbol haberleri, büyük transferler ve önemli karşılaşmaların değerlendirmeleri de yine sitemizde sizlerle paylaşılıyor. Son dakika basketbol haberleri sayesinde bahis severlere büyük fırsatlar tanıyan platformumuzda ayrıca voleybol haberleri ile fikstürün en önemli karşılaşmaları hakkında ön bilgiye sahip olabilmek mümkün. Tenis severler için de büyük fırsatlar tanınan platformumuzda tekli karşılaşmaların en popüler seçeneğinin nefes verici maçını canlı izleme ve değerlendirme imkanı sitemizde sizlerin hizmetine sunuluyor. Tenis haberleri ve son dakika tenis haberleri hizmetimiz ile oyuncular ve ligler hakkında en güncel bilgiye sahip olabilme fırsatı iSpor haber bölümümüzde sizler için yayınlanıyor.

Buz hokeyi tutkunlarının merakla beklediği karşılaşmaları canlı izleyebilme fırsatı ve yanı sıra maçın ardından maç özetini HD kalitesinde izleyebilen ziyaretçilerimiz buz hokeyi haberleri sayesinde tüm ligler hakkında detayları ve son dakika buz hokeyi haberleri hakkında gündemi takip edebiliyor. Son dakika futbol haberleri ve diğer spor branşları hakkında dünya gündemini meşgul eden, çok konuşulan, karşılaşmaları ve skorları etkileyecek önemli detaylar, bilgiler ve tüyoları yine sitemizden takip edebilmeniz mümkün. Tamamen ücretsiz ve aynı zamanda her daim güncel olan sitemizde maç izlemek, özetleri takip etmek, liglerin fikstürlerini kontrol etmek, ziyaretçiler arasında spora dair sohbet etmek ücretsiz olup, üyelik sağlamadan kullanabileceğiniz hizmetlerimizdir.

Şenol Güneş, 48 yıl sonra sınıf arkadaşlarıyla buluştu

Şenol Güneş, 48 yıl sonra sınıf arkadaşlarıyla buluştu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, mezun olduğu Trabzon Lisesi'nin düzenlediği etkinlikte 48 yıl sonra sınıf arkadaşlarıyla bir araya geldi. Okul idaresi tarafından 1971 yılı mezunları için organize edilen etkinliğe katılan Şenol Güneş'e, sınıf arkadaşları ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Arkadaşlarıyla sohbet ederek anılarını paylaşan tecrübeli teknik adam, daha sonra öğrenim gördüğü sınıfa giderek sırasına oturdu. Yapılan yoklamaya katılmasının ardından konuşan Şenol Güneş, çok heyecanlı bir gün geçirdiğini belirterek, "Heyecanımız çocukluğumuzdan bu yana var ama bu heyecan daha da farklı. Öğrencilik ve gençlik yıllarımızın yanı sıra hayatın başlangıcı ve zorlukları... Hayat bizi öyle bir sınıfa getirdi ki her şey karıştı orada. İngilizce, Almanca, yaşı küçük ya da büyük, hep beraber burada okuduk. O zaman Hababam Sınıfı yoktu ama aslında Hababam Sınıfı bizdik." ifadelerini kullandı. Güneş, 48 yıl sonra aynı sınıfta bir araya gelmeleri nedeniyle ayrı bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, "48 yıldır görüşemediğimiz arkadaşlar var. Aramızdan ayrılan arkadaşlar için çok üzgünüz. Onlara Allah'tan rahmet diliyoruz. Bu çok önemli bir gün. 48 yıl sonra bir araya gelmek kolay değildi. Bu bana verilen hediyeyi de tüm arkadaşlarım adına alıyorum. Onların bende emeği çok fazla ama farkında değiller." diye konuştu. Öğrencilik dönemindeki zorluklara işaret eden Güneş, "O günkü koşullarda, eğitim ve öğretimin çok az olduğu dönemlerde biz birbirimizi etkileyerek büyüdük. Sevdalarımız, sevgilerimiz, ilişkilerimiz, hepsi farklıydı. Saf ve temiz duygulardı. Şimdi yine beraberiz ve aileyiz. O günkü aile olgusunu bugün de gösterdik." değerlendirmesinde bulundu. - "Kızlardan bir tanesini yok sayıyorduk" Güneş, sınıf arkadaşlarıyla yaşadığı anılara da değinerek, sözlerini şöyle tamamladı: "İçimizden hakimi, polisi, devlet memuru, sanatçısı ve sporcusu hepsi çıktı. Futbolcuların işsiz güçsüz görüldüğü dönemde biz çıktık. Benim futbolcu olmamda da buradaki arkadaşların hepsinin katkısı var. Bazı bayan arkadaşlarımızın hakkını helal etmesini istiyorum. Ben maçlara gidiyordum ve devamsızlıktan 1 sene kaybetmiştim. Hoca sayıyor, sınıf tam çıkıyor ama 'Burada birisi vardı, nerede?' diyor. Çünkü kızlardan bir tanesini yok sayıyoruz. O günün yanlışıydı ama benim kaderimi etkilemişti. Sizleri şerefle temsil etmek bana gurur veriyor." Etüt sınıfındaki öğrencileri de ziyaret ederek başarılar dileyen Şenol Güneş, daha sonra okuldaki müzeyi gezerek tarihi eşyaları inceledi. Güneş'e, ziyaretinden dolayı üzerinde fotoğrafların yer aldığı 1971 yılı sınıf tablosu hediye edildi. Şenol Güneş, etkinlik kapsamında son olarak, sınıf arkadaşlarıyla bir otelde verilen yemeğe katıldı.