09:00Ateneo de Manila University Blue Eagles - UST Growling Tigers
09:15DYUSSH-6 Orel U14 - Red Star Kaluga U14
09:15Yuta Shimizu - Tatsuma Ito
09:30Yuxuan Zhang - Jia-Jing Lu
09:45Phetchaburi Rajabhat Üniversitesi - Rajabhat Rajanagarindra Üniversitesi
09:45Eduard Esteve Lobato - Wilson Leite
09:45Sakura Hosogi - Yekaterina Valeryevna Makarova
09:45Bruno Sant'anna - Plamen Milushev
09:45Doğa Selen Takunyaci - Regina Husak
10:00REU Moskova - BFU
10:00DYUSSH-9 Rostov U14 - Voljanin U14
10:00Wongteanchai/Luangnam - Kovapitukted/Momkoonthod
10:15Parma 2001 - Cheboksary Yastreby 2001
11:00Asabri Jakarta - Yuso Sleman
11:00RS Sports Club - Postal Department FutbolClub
11:00UP Fighting Maroons - De La Salle Green Archers
11:00Cam Sur Express - Bulacan Makabayan
11:00Magdalena Frech - Elena Rybakina
11:00Timea Jaruskova - Claudia Franze
11:00Donski/Lazarov - Fukuda/Chen
11:00Wattanakul/Kaewsuto - Kravchuk/Safiullin
11:00Micheline Aubuchon - Mathilde Lollia
11:00Chiara Scholl - Nicole Gadient
11:00Daniel Michalski - Roman Boychuk
11:00Adam Bronka - Simone Roncalli
11:00David Perez Sanz - Adham Gaber
11:00Amina Anshba - Jelena Simic
11:00Martina Pradova - Margarita Lazareva
11:00Minami Shuto - Anastasia Pribylova
11:00Giulia Crescenzi - Miriana Tona
11:00Alec Deckers - Ivan Davydov
11:30PS Mojokerto Putra - Semen Padang F.C.
11:30Ha Noi T&T U21 - Viettel F.C. U21
11:30Ioannis Stergiou - Leon Hoeveler
11:30Hasan Ibrahim - Martin Dimitrov
11:30Arabella Koller - Carole Monnet
11:30Sofia Dmitrieva - Melisa Morales
11:30Quentin Halys - Brayden Schnur
11:30James Ward - Sumit Nagal
11:30Alexander Shevchenko - Nikolas Sanchez Izquierdo
11:30Geronimo Espin Busleiman - Vincentiu Andrei Niculescu
11:30Lucas Hellfritsch - Dejan Katic
11:30Lucas Catarina - Marc Fornell-Mestres
11:30Anna Siskova - Sarah-Rebecca Sekulic
11:30Natalija Kostic - Sai Samhitha Chamarthi
11:30Anhzelika Isaeva - Zeynep Sena Sarıoğlan
11:30Anja Gal - Ioana Gaspar-Ivan
11:30Oana Georgeta Simion - Elina Avanesyan
11:50Dynamo Barnaul - Altay Barnaul
12:00İngiltere U19 - Moldova U19
12:00Bethlehem VT - Chanmari FC
12:00Aleksandra Pitak - Nikola Breckova
12:00Zizou Bergs - Cem Ilkel
12:00Ruben Konings - Simon Carr
12:00Tyler Lu - Lluis Dolz
12:00Yan Bondarevskiy - Benjamin Lock
12:00Dominik Nazaruk - Marek Semjan
12:00Marek Gengel - Tadeas Paroulek
12:00Jiri Lehecka - Ondrej Krstev
12:00Vasiliki Karvouni - Mira Antonitsch
12:00Oana Gavrila - Anna Hertel
12:00Ivan Liutarevich - Paul Woerner
12:00Ronan Joncour - Melik Feler
12:30Alessandro Ceppellini - Diego Fernandez Flores
12:30Joanna Zawadzka - Elizaveta Koklina
12:30Ola Abou Zekry - Anna Pribylova
12:30Susan Bandecchi - Axana Mareen
12:30Federica Prati - Emmanuelle Girard
12:30Doroteja Joksovic - Linnea Malmqvist
12:30Jesper De Jong - Guy Den Heijer
12:30Naoki Takeda - Rimpei Kawakami
12:30Adrian Andrzejczuk - Duje Ajdukovic
12:30Marina Bassols Ribera - Nuria Brancaccio
12:30Noelia Bouzo Zanotti - Rebeka Masarova
12:30Olga Parres Azcoitia - Michele Alexandra Zmau
12:30Simon Beaupain - Francois-Arthur Vibert
13:00Japonya - Stars MLB
13:00Sada Cruzeiro U19 - Olimpiko U19
13:00Putra Riau - Gajah Tunggal
13:00Fransa U19 - Malta U19
13:00Azerbaycan U19 - İsrail U19
13:00Illes Akademia-Haladas U19 - Diósgyőri U19
13:00Galatasaray S.K. U19 - Trabzonspor U19
13:00Jawahar Union - Bangalore United
13:00Gimhae City FC - FC Gyeongju KHNP
13:00Red Star - Colombo
13:00Ermenistan U19 - Hollanda U19
13:00Vives Marcos/Hersey - Boureau/Peyrot
13:00Kopriva/Pichler - Garcia/Pervolarakis
13:00Sebastian Fanselow - Prajnesh Gunneswaran
13:00Mane/Chilakalapudi - Ozeki/Okamura
13:30Hoi King II - Lee Man II
13:30Panjim Footballers - Velsao
13:30Sonic Boom KT - Ulsan Mobis Phoebus
13:30KCC Egis - Incheon ET Land Elephants
13:30Sabine Lisicki - Misaki Doi
13:30Bass/Hasson - Kalovelonis/Tsitsipas
13:30Jeremy Sonkin - Hamid Reza Nadaf
13:30Matias Franco Descotte - Jatin Dahiya
13:30Gibril Diarra - Dominik Langmajer
13:30Petr Nouza - Jiri Jenicek (CZE)
13:30Tomas Machac - Oleksii Krutykh
13:30Rusova/Yuldasheva - Guerin/Closs
13:30Kalinina/Makarova - Karunaratne/Tuayeva
13:30Yoruk/Tatarus - Vaneva/Mikhaylova
13:30Peruhova/Takunyaci - Mozgaleva/Rakhimova
13:30Farbas/Husak - Dissanayake/Scilipoti
13:48Aleksandr Nedovesov - Marc Polmans
14:00Tarkhan II - Dinamo - IzhGTU
14:00FC Spartak Moskova II - FC Sibir Novosibirsk
14:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
14:00İspanya U19 - Norveç U19
14:00Magnolia Hotshots - Barangay Ginebra San Miguel
14:00Wu/Chen - Kumkhum/Han
14:00Rayane Stable - Mathieu Perchicot
14:00Weronika Falkowska - Fiona Ganz
14:00Hind Abdelouahid - Mia Nicole Eklund
14:00Mikalai Haliak - Jakob Johansson-Holm
14:00Ali Dawani - Ryan Nijboer
14:00Alexander Weis - Moritz Trocker
14:00Joy Vigani - Adam Moundir
14:00Christopher Heyman - Christian Seraphim
14:00Martins Podzus - Matvey Minin
14:00Jaime Fermosell Delgado - Louis Wessels
14:00Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Rosa Vicens Mas
14:00Alina Charaeva - Alba Carrillo Marin
14:00Claudia Hoste Ferrer - Maria Aran Teixido Garcia
14:00Brian Bencic - Quentin Folliot
14:30Bayi - Shanghai
14:30VC Beijing - Sichuan
14:30Henan - Zhejiang
14:30Jiangsu - Shandong
14:30Guangdong Taishan - Liaoning
14:30Hubei - Hebei
14:30Tianjin - Fujian
14:30FC Tambov - FC Torpedo Armavir
14:30Saipa F.C. - Machine Sazi
14:30PSMS Medan - PS TIRA
14:30Barranco/Korovin - Donev/Milushev
14:30Galoppini/Fatic - Zhurbin/Igoshin
14:30Dev/Kaliyanda Poonacha - Kadhe/Myneni
14:30Daniel Masur - Frederico Ferreira Silva
14:35Guangdong Southern Tigers - TianJin Steel
14:35Sichuan Blue Whales - Qingdao DoubleStar Eagles
14:35Zhejiang Chouzhou Bank - Shanxi Zhongyu
15:00FC Chertanovo Moskova - FC Nizhniy Novgorod
15:00ŠK Slovan Bratislava U19 - MFK Ružomberok U19
15:00Sacachispas II - All Boys II
15:00Sportivo Barracas II - Dock Sud II
15:00Shimshon Bnei Taibe - Ironi Beit Dagan
15:00Alawadhi/Al Mousa - Kossek/Smola
15:00Binding/De Valk - Alshati/Qabazard
15:00Longo/Ocleppo - Adamson/Seemann
15:00Marach/Pavic - Bryan/Sock
15:00Bushamuka/Parker - Butts/Van Meter
15:00Kotecha/Foley - Gamble/Lu
15:00Lock/Lock - Bartley/Stoute
15:00Ahren Moonga/Palosi - Bobrov/Kalinin
15:00Andrej Glvac - Petr Hajek
15:00Filip Duda - David Poljak
15:00Michael Vrbensky - Johannes Bangratz
15:00Julia Riera - Rebeca Pereira
15:00Eugenia Ganga - Solana Sierra
15:00Maria Jazmin Amicuzi - Jazmin Ortenzi
15:10Al Mujaz Al Club Tumar - Al-Washm
15:10Al-Shoalah - Abha
15:30Dorna Urmia - Kalleh Mazandaran VC
15:30Paykan Tehran - Gonbad Havosh
15:30Sirjan - Shahrdari Varamin
15:30Shahrdari Arak - Khatam Ardakan
15:30Shahrdari Tabriz VC - Shahrdari Urmia
15:30Romanya U19 - Bulgaristan U19
15:30Yunanistan U19 - Cebelitarık U19
15:30Ljubic Prnjavor - FK Borac Banja Luka
15:30Yuen Long II - Sun Pegasus FC II
15:30Maja Issler - Melania Delai
15:30Jakob Sude - Alexey Aleshchev
15:30Louis Tessa - Steven Diez
15:30Anastasiya Shoshyna - Agustina Chlpac
15:30Gabrielle Clairotte - Sandra Samir
15:30Jenny Duerst - Ziyu Wang
15:30Chiraz Bechri - Louise Brunskog
15:30Francisco Dias - Sidane Pontjodikromo
15:30Lodewijk Weststrate - Johan Nikles
15:30Ivan Gakhov - Lorenzo Brunetti
15:30Aziz Ouakaa - Errol Smith
15:30Kristjan Tamm - Marc-Andrea Huesler
15:30Karl Friberg - Alexander Vasilenko
15:30Masi Sarpola - Evgeny Tyurnev
15:30Elisabetta Cocciaretto - Andrea Lazaro Garcia
15:30Martina Spigarelli - Ana Lantigua De La Nuez
15:35Al-Ansar - Al Khaleej Khor Fakkan
15:45Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Kuveyt U23
16:00Makedonya Cumhuriyeti U19 - Hıravtistan U19
16:00Gürcistan U19 - Lihtenştayn U19
16:00Espérance de Tunis - Avenir Sportif de Gabes
16:00Javor Ivanjica - FK Radnik Surdulica
16:00DAC 1904 U19 - MŠK Žilina U19
16:001. FC Tatran Prešov U19 - Spartak Trnava U19
16:00Ergotelis - P.A.O.K.
16:00Çek Cumhuriyeti U17 - İngiltere U17
16:00Ethiopia U23 - Somalia U23
16:00Kenya U23 - Mauritius U23
16:00Olimpija Ljubljana U19 - NK Bravo U19
16:00ND Ilirija Ljubljana U19 - Celje U19
16:00SV Meppen - FC Emmen
16:00FC Independiente II - Club Atlético Belgrano II
16:00Almanya U19 - Portekiz U19
16:00Vardhan/Sriram Balaji - Purcell/Saville
16:00Aleksandr Bulitski - Federico Moreno
16:00Jose Pereira - Conner Huertas Del Pino
16:00Mariano Kestelboim - Gabriel Alejandro Hidalgo
16:15Litvanya U19 - Belçika U19
16:30A.C. Bra - Savona F.B.C.
16:30F.C. Aprilia - A.S. Avellino 1912
16:30Castrovillari - A.S. Bari
16:30Trastevere Calcio ASD - SSD Albalonga Calcio
16:30ASD Campodarsego - Asc St Georgen
16:30AS Casale Calcio - U.S. Folgore Caratese A.S.D.
16:30Castiadas - SFF Atletico
16:30Citta di Fasano - Audace Cerignola
16:30Citta di Messina - A.C.R. Messina
16:30U.S. Gavorrano - AC Bastia Calcio 1924
16:30Gelbison Cilento A.S.D - AZ Picerno ASD
16:30Calcio Lecco 1912 - A.S.D. Calcio Chieri 1955
16:30Ligorna - Unione San-Remo
16:30Montevarchi - A.S.D. SanGiovanniValdarno
16:30Nardo FK - Sorrento
16:30Monterosi - ASD Lanusei Calcio
16:30A.S.D. Portici 1906 - AS Roccella
16:30S.S.D. Pro Sesto - Mantova F.C.
16:30Real Giulianova SSD - Jesina Calcio
16:30Sammaurese - Sangiustese
16:30Sandona - A.C. Este
16:30ACV Scandicci ASD - U.S. Pianese A.S.D
16:30SS Nola 1925 - ASD Citta di Gragnano
16:30SP Tamai - Calcio Montebelluna 1919
16:30Team Altamura - Taranto F.C.
16:30U.S. Fiorenzuola 1922 - ASD Sasso Marconi
16:30USD Latte Dolce - A.S.D. Flaminia Civita Castellana
16:30SSD San Nicolò Calcio Teramo - A.S.D. Pineto Calcio
16:30Helmond Sport II - De Graafschap II
16:30US Inveruno 1945 - USD Fezzanese
16:30U.S.D. Sestri Levante 1919 - Borgaro
16:30ASD Villafranca - GSD Ambrosiana
16:30ASD Cartigliano - ASD Clodiense
16:30Darfo Boario - USD Olginatese
16:30A.C. Ponte San Pietro Isola S.S.D. - U.S. Ciserano
16:30A. C. Krema 1908 - ASD Adrense 1909
16:30Axys Zola - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Ghivizzano - Aglianese
16:30S.S.D. Massese - A.S.D San Donato Tavarnelle
16:30Palmese 1912 - Rotonda
16:30A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato - ASD San Gimignano Sport
16:30A.S.G. Nocerina - Troina
16:30Ercolanese 1924 - Francavilla 1931
16:30Ruanda U23 - DR Kongo U23
16:30Uganda U23 - South Sudan U23
16:30Electric Veng - Chawnpui
16:30Mbombela United - Royal Eagles
16:30Luke Johnson - Wojciech Marek
16:30Kirill Kivattsev - Jiri Barnat
16:30Robin Stanek - Valentin Guenther
16:30Milagros Jaime - Carla Lucero
16:30Eduardo Ribeiro - Joao Lucas Reis Da Silva
16:35Melina Ferrero - Chiara Desia D'Abarno
17:00Ural Ufa - Zenit Kazan
17:00FC Zenit Saint Petersburg II - FC Tom Tomsk
17:00Sırbistan U19 - Kazakistan U19
17:00İzlanda U19 - Türkiye U19
17:00Dominique Karrega - Sarah Lee
17:00Novak Djokovic - Alexander Zverev
17:00Maxime Pauwels - Matvey Khomentovskiy
17:00Ivanov/Mladenov - Vesanen/Tiainen
17:00Parres Azcoitia/Fita Boluda - Vicens Mas/Harvison
17:00Cortez Llorca/Herrero Linana - Zmau/Hoste Ferrer
17:00Mateo Nicolas Martinez - Nicolas Zaidman
17:30Gravina - A.S.D. Calcio Pomigliano Calcio
17:30Franco Roncadelli - Santiago Besada
17:30Lautaro Agustin Falabella - Santiago Fa Rodriguez Taverna
17:35Al Adalah - Al Jabalain
18:00Soçi - FC Rotor Volgograd
18:00FC Mordovia Saransk - SKA-Khabarovsk
18:00FC Krasnodar II - FC Tümen
18:00BC Avtodor - BK JIP Pardubice
18:00Ryan Peniston - Nick Chappell
18:00Ferran Calvo Eman - Paul C. Oosterbaan
18:00Elmar Ejupovic - Tillmann Erdbories
18:00Vasile Antonescu - Christoph Negritu
18:00Otto Virtanen - Patrik Niklas-Salminen
18:00Aaron Schmid - Felipe Garla
18:00Alexandra Perper - Dalayna Hewitt
18:00Bianca Vanessa Andreescu - Maria Gutierrez Carrasco
18:00Ellie Douglas - Jessica Ho
18:00Andrew Watson - Alastair Gray
18:05Fernanda Brito - Christina Shakovets
18:05Barbara Gatica - Anastasiya Kuprina
18:30FC Shinnik Yaroslavl - FC Fakel Voronezh
18:30Rouvala/Sarpola - Mansouri/Serafim
18:30Mauricio Echazu - Fermin Tenti
18:30Felipe Derdoy - Arklon Huertas Del Pino
18:45Oskarshamns AIK - Varbergs BoIS FC
19:00Novator Khmelnitskiy - Forde
19:00Ziraat Bankası Ankara - KV Ferizaj
19:00FC Avangard Kursk - FC Khimki
19:00Çek Cumhuriyeti U19 - Lüksemburg U19
19:00İsveç U19 - San Marino U19
19:00Hırvatistan U21 - Beyaz Rusya U21
19:00Hırvatistan U20 - Beyaz Rusya U20
19:00BC Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
19:00Broady/Santamaria - Gleason/Stefani
19:00Christian Alshon - Juan Pablo Grassi Mazzuchi
19:00Blanch/Mena - Dima/Escobar
19:00Whitney Osuigwe - Varvara Lepchenko
19:00Arthur De Greef - Pablo Andujar
19:00Alafia Ayeni - Sekou Bangoura
19:00Dimitar Kuzmanov - Gianluigi Quinzi
19:00Roy Smith - Harrison Adams
19:00Guido Ivan Justo - Facundo Diaz Acosta
19:00Agustin Riquelme Coppari - Juan Pablo Paz
19:30Kataja Basket Club - BC Levski Sofia
19:30BC Rilski Sportist - Alba Fehérvár
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Pyrintö Tampere
19:30Kouvot Kouvola - Lapuan Korikobrat
19:30Nokia - Salon Vilpas Vikings
19:30Kauhajoen Karhu - KTP Basket Kotka
19:30Jordi Arconada - Trevor Allen Johnson
19:30Maxime Cressy - Spencer Papa
19:30Szymon Walkow - Dominik Boehler
19:30Wessels/Virtanen - Hartmeier/Huesler
19:30Andrea Bolla - Mark Whitehouse
19:30Mai Hontama - Vladica Babic
19:30Romy Koelzer - Yuriko Miyazaki
19:30Rasheeda Mcadoo - Ana Sofia Sanchez
20:00Novi Pazar Junior - Jedinstvo
20:00FC Baltika Kaliningrad - Luch Vladivostok
20:00Galler U19 - İskoçya U19
20:00Özbekistan U23 - Japonya U21
20:00Santa Cruz U20 - América PE U20
20:00Galatasaray Medical Park - Ratiopharm Ulm
20:00Zenit Saint-Petersburg - KK Partizan
20:00BK Opava - Iberostar Tenerife Canarias
20:00BK Ventspils - BC Nizhny Novgorod
20:00AEK Larnaca B.C. - Belfius Mons-Hainaut
20:00Aris Thessaloniki - BC Dnipro
20:00CSM Oradea - Zorg en Zekerheid Leiden
20:00Szolnoki Olaj KK - Banco di Sardegna Sassari
20:00KK Pärnu - TTÜ KK
20:00Jūrmalas Sports - Latvijas Universitate
20:00Mikael Ymer - Tak Khunn Wang
20:30Peru U20 - Ekvador U20
20:30FC Mendrisio-Stabio - FC Chiasso
20:30SC Freiburg II - Freiburger FC
20:30Oriente U19 - Juventud U19
20:30PRS U19 - Gremio Esportivo Brasil U19
20:30Torino F.C. U19 - CE Lajeadense U19
20:30P.A.O.K. B.C. - Benetton Fribourg Olympic
20:30Bakken Bears - Cherkassky Mavpy
20:30Sakarya Büyükşehir - S.Oliver Baskets
20:30Randers Cimbria Basketball - Svendborg Rabbits
20:30Galarza/Casanova - Domingues/Clezar
20:30Jessica Pegula - Deniz Khazaniuk
20:30Alex Knaff - Ricardo Rodriguez
20:30Chenhe Li - Nuno Borges
20:30Felipe Mantilla - Filip Cristian Jianu
20:30Herbert Jody Maginley - Dmitry Popko
20:30Paolo Lorenzi - Thai-Son Kwiatkowski
20:30Jorge Montero - Mirko Martinez
20:30Acevedo/Zaidman - Otarola/Salazar
21:00Pafiakos Paphos - S.L. Benfica
21:00BK Tromsø - Savo
21:00İsviçre - Katar
21:00Syrianska FC - IFK Värnamo
21:00FC Sarnese - A.C. Savoia 1908
21:00SG Lebach-Landsweiler - FSV Jägersburg
21:00SV Merchweiler - Borussia Neunkirchen
21:00CD Leganés - AD Alcorcón
21:00KK Crvena zvezda - Monako
21:00KK Mornar Basket Bar - PMS Torino
21:00Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Málaga
21:00KK Zadar - KK Alkar
21:00Kubot/Melo - Maheu/Herbert
21:00Muller/Neel - Muhammad/Sanchez
21:00Takanyi Garanganga - John-Patrick Smith
21:00Justin Butsch - Jacob Dunbar
21:00Mason Beiler - David Fox
21:00Anastasia Nefedova - Monica Robinson
21:00Maria Camila Osorio Serrano - Risa Ozaki
21:00Nagi Hanatani - Oleksandra Korashvili
21:04Borås Basket - Wetterbygden Stars
21:30Penzugyor - VBK Klagenfurt
21:30Fentange - VC Sporting
21:30SSV Merten - VfL Alfter
21:30TuS Koblenz - SV Eintracht Trier 05
21:30GasTerra Flames - Pınar Karşıyaka
21:30Mario Vilella Martinez - Pedja Krstin
22:00VBC Lausanne - VC Barkom Lviv
22:00Chênois Genève - SC Caldas
22:00Kuzey İrlanda U19 - Polonya U19
22:00CE Esporles - UD Poblense
22:00CD Roda - CF Torre Levante
22:00Borussia Freialdenhoven - Wegberg-Beeck
22:00Siegburger SV 04 - FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
22:00FC Schalke 04 II - Rot Weiss Ahlen
22:00Strasbourg II - FC Mulhouse
22:00Norwich City U23 - Athletic U23
22:00Defensor Sporting II - Rampla Juniors II
22:00İspanya U21 - Danimarka U21
22:00Alba Berlin - KK Cedevita
22:00Brose Baskets - Hapoel Jerusalem B.C.
22:00SPM Shoeters Den Bosch - Ironi Nes-Ziona
22:00Leicester Riders - Falco KC Szombathely
22:00Agua Caliente Clippers - Iowa Wolves
22:00Sofia Zhuk - Dalma Galfi
22:00Emilio Gomez - Ivo Karlovic
22:00Reese Stalder - Aleksandre Bakshi
09:00Ateneo de Manila University Blue Eagles - UST Growling Tigers
09:15DYUSSH-6 Orel U14 - Red Star Kaluga U14
10:00DYUSSH-9 Rostov U14 - Voljanin U14
10:15Parma 2001 - Cheboksary Yastreby 2001
11:00UP Fighting Maroons - De La Salle Green Archers
11:00Cam Sur Express - Bulacan Makabayan
13:30Sonic Boom KT - Ulsan Mobis Phoebus
13:30KCC Egis - Incheon ET Land Elephants
14:00Magnolia Hotshots - Barangay Ginebra San Miguel
14:35Guangdong Southern Tigers - TianJin Steel
14:35Sichuan Blue Whales - Qingdao DoubleStar Eagles
14:35Zhejiang Chouzhou Bank - Shanxi Zhongyu
18:00BC Avtodor - BK JIP Pardubice
19:00BC Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
19:30Kataja Basket Club - BC Levski Sofia
19:30BC Rilski Sportist - Alba Fehérvár
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Pyrintö Tampere
19:30Kouvot Kouvola - Lapuan Korikobrat
19:30Nokia - Salon Vilpas Vikings
19:30Kauhajoen Karhu - KTP Basket Kotka
20:00Galatasaray Medical Park - Ratiopharm Ulm
20:00Zenit Saint-Petersburg - KK Partizan
20:00BK Opava - Iberostar Tenerife Canarias
20:00BK Ventspils - BC Nizhny Novgorod
20:00AEK Larnaca B.C. - Belfius Mons-Hainaut
20:00Aris Thessaloniki - BC Dnipro
20:00CSM Oradea - Zorg en Zekerheid Leiden
20:00Szolnoki Olaj KK - Banco di Sardegna Sassari
20:00KK Pärnu - TTÜ KK
20:00Jūrmalas Sports - Latvijas Universitate
20:30P.A.O.K. B.C. - Benetton Fribourg Olympic
20:30Bakken Bears - Cherkassky Mavpy
20:30Sakarya Büyükşehir - S.Oliver Baskets
20:30Randers Cimbria Basketball - Svendborg Rabbits
21:00KK Crvena zvezda - Monako
21:00KK Mornar Basket Bar - PMS Torino
21:00Fraport Skyliners Frankfurt - Unicaja Málaga
21:00KK Zadar - KK Alkar
21:04Borås Basket - Wetterbygden Stars
21:30GasTerra Flames - Pınar Karşıyaka
22:00Alba Berlin - KK Cedevita
22:00Brose Baskets - Hapoel Jerusalem B.C.
22:00SPM Shoeters Den Bosch - Ironi Nes-Ziona
22:00Leicester Riders - Falco KC Szombathely
22:00Agua Caliente Clippers - Iowa Wolves
09:45Phetchaburi Rajabhat Üniversitesi - Rajabhat Rajanagarindra Üniversitesi
10:00REU Moskova - BFU
11:00RS Sports Club - Postal Department FutbolClub
11:30PS Mojokerto Putra - Semen Padang F.C.
11:30Ha Noi T&T U21 - Viettel F.C. U21
12:00İngiltere U19 - Moldova U19
12:00Bethlehem VT - Chanmari FC
13:00Fransa U19 - Malta U19
13:00Azerbaycan U19 - İsrail U19
13:00Illes Akademia-Haladas U19 - Diósgyőri U19
13:00Galatasaray S.K. U19 - Trabzonspor U19
13:00Jawahar Union - Bangalore United
13:00Gimhae City FC - FC Gyeongju KHNP
13:00Red Star - Colombo
13:00Ermenistan U19 - Hollanda U19
13:30Hoi King II - Lee Man II
13:30Panjim Footballers - Velsao
14:00FC Spartak Moskova II - FC Sibir Novosibirsk
14:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
14:00İspanya U19 - Norveç U19
14:30FC Tambov - FC Torpedo Armavir
14:30Saipa F.C. - Machine Sazi
14:30PSMS Medan - PS TIRA
15:00FC Chertanovo Moskova - FC Nizhniy Novgorod
15:00ŠK Slovan Bratislava U19 - MFK Ružomberok U19
15:00Sacachispas II - All Boys II
15:00Sportivo Barracas II - Dock Sud II
15:00Shimshon Bnei Taibe - Ironi Beit Dagan
15:10Al Mujaz Al Club Tumar - Al-Washm
15:10Al-Shoalah - Abha
15:30Romanya U19 - Bulgaristan U19
15:30Yunanistan U19 - Cebelitarık U19
15:30Ljubic Prnjavor - FK Borac Banja Luka
15:30Yuen Long II - Sun Pegasus FC II
15:35Al-Ansar - Al Khaleej Khor Fakkan
15:45Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Kuveyt U23
16:00Makedonya Cumhuriyeti U19 - Hıravtistan U19
16:00Gürcistan U19 - Lihtenştayn U19
16:00Espérance de Tunis - Avenir Sportif de Gabes
16:00Javor Ivanjica - FK Radnik Surdulica
16:00DAC 1904 U19 - MŠK Žilina U19
16:001. FC Tatran Prešov U19 - Spartak Trnava U19
16:00Ergotelis - P.A.O.K.
16:00Çek Cumhuriyeti U17 - İngiltere U17
16:00Ethiopia U23 - Somalia U23
16:00Kenya U23 - Mauritius U23
16:00Olimpija Ljubljana U19 - NK Bravo U19
16:00ND Ilirija Ljubljana U19 - Celje U19
16:00SV Meppen - FC Emmen
16:00FC Independiente II - Club Atlético Belgrano II
16:00Almanya U19 - Portekiz U19
16:15Litvanya U19 - Belçika U19
16:30A.C. Bra - Savona F.B.C.
16:30F.C. Aprilia - A.S. Avellino 1912
16:30Castrovillari - A.S. Bari
16:30Trastevere Calcio ASD - SSD Albalonga Calcio
16:30ASD Campodarsego - Asc St Georgen
16:30AS Casale Calcio - U.S. Folgore Caratese A.S.D.
16:30Castiadas - SFF Atletico
16:30Citta di Fasano - Audace Cerignola
16:30Citta di Messina - A.C.R. Messina
16:30U.S. Gavorrano - AC Bastia Calcio 1924
16:30Gelbison Cilento A.S.D - AZ Picerno ASD
16:30Calcio Lecco 1912 - A.S.D. Calcio Chieri 1955
16:30Ligorna - Unione San-Remo
16:30Montevarchi - A.S.D. SanGiovanniValdarno
16:30Nardo FK - Sorrento
16:30Monterosi - ASD Lanusei Calcio
16:30A.S.D. Portici 1906 - AS Roccella
16:30S.S.D. Pro Sesto - Mantova F.C.
16:30Real Giulianova SSD - Jesina Calcio
16:30Sammaurese - Sangiustese
16:30Sandona - A.C. Este
16:30ACV Scandicci ASD - U.S. Pianese A.S.D
16:30SS Nola 1925 - ASD Citta di Gragnano
16:30SP Tamai - Calcio Montebelluna 1919
16:30Team Altamura - Taranto F.C.
16:30U.S. Fiorenzuola 1922 - ASD Sasso Marconi
16:30USD Latte Dolce - A.S.D. Flaminia Civita Castellana
16:30SSD San Nicolò Calcio Teramo - A.S.D. Pineto Calcio
16:30Helmond Sport II - De Graafschap II
16:30US Inveruno 1945 - USD Fezzanese
16:30U.S.D. Sestri Levante 1919 - Borgaro
16:30ASD Villafranca - GSD Ambrosiana
16:30ASD Cartigliano - ASD Clodiense
16:30Darfo Boario - USD Olginatese
16:30A.C. Ponte San Pietro Isola S.S.D. - U.S. Ciserano
16:30A. C. Krema 1908 - ASD Adrense 1909
16:30Axys Zola - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Ghivizzano - Aglianese
16:30S.S.D. Massese - A.S.D San Donato Tavarnelle
16:30Palmese 1912 - Rotonda
16:30A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato - ASD San Gimignano Sport
16:30A.S.G. Nocerina - Troina
16:30Ercolanese 1924 - Francavilla 1931
16:30Ruanda U23 - DR Kongo U23
16:30Uganda U23 - South Sudan U23
16:30Electric Veng - Chawnpui
16:30Mbombela United - Royal Eagles
17:00FC Zenit Saint Petersburg II - FC Tom Tomsk
17:00Sırbistan U19 - Kazakistan U19
17:00İzlanda U19 - Türkiye U19
17:30Gravina - A.S.D. Calcio Pomigliano Calcio
17:35Al Adalah - Al Jabalain
18:00Soçi - FC Rotor Volgograd
18:00FC Mordovia Saransk - SKA-Khabarovsk
18:00FC Krasnodar II - FC Tümen
18:30FC Shinnik Yaroslavl - FC Fakel Voronezh
18:45Oskarshamns AIK - Varbergs BoIS FC
19:00FC Avangard Kursk - FC Khimki
19:00Çek Cumhuriyeti U19 - Lüksemburg U19
19:00İsveç U19 - San Marino U19
19:00Hırvatistan U21 - Beyaz Rusya U21
19:00Hırvatistan U20 - Beyaz Rusya U20
20:00FC Baltika Kaliningrad - Luch Vladivostok
20:00Galler U19 - İskoçya U19
20:00Özbekistan U23 - Japonya U21
20:00Santa Cruz U20 - América PE U20
20:30Peru U20 - Ekvador U20
20:30FC Mendrisio-Stabio - FC Chiasso
20:30SC Freiburg II - Freiburger FC
20:30Oriente U19 - Juventud U19
20:30PRS U19 - Gremio Esportivo Brasil U19
20:30Torino F.C. U19 - CE Lajeadense U19
21:00İsviçre - Katar
21:00Syrianska FC - IFK Värnamo
21:00FC Sarnese - A.C. Savoia 1908
21:00SG Lebach-Landsweiler - FSV Jägersburg
21:00SV Merchweiler - Borussia Neunkirchen
21:00CD Leganés - AD Alcorcón
21:30SSV Merten - VfL Alfter
21:30TuS Koblenz - SV Eintracht Trier 05
22:00Kuzey İrlanda U19 - Polonya U19
22:00CE Esporles - UD Poblense
22:00CD Roda - CF Torre Levante
22:00Borussia Freialdenhoven - Wegberg-Beeck
22:00Siegburger SV 04 - FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
22:00FC Schalke 04 II - Rot Weiss Ahlen
22:00Strasbourg II - FC Mulhouse
22:00Norwich City U23 - Athletic U23
22:00Defensor Sporting II - Rampla Juniors II
22:00İspanya U21 - Danimarka U21
09:15Yuta Shimizu - Tatsuma Ito
09:30Yuxuan Zhang - Jia-Jing Lu
09:45Eduard Esteve Lobato - Wilson Leite
09:45Sakura Hosogi - Yekaterina Valeryevna Makarova
09:45Bruno Sant'anna - Plamen Milushev
09:45Doğa Selen Takunyaci - Regina Husak
10:00Wongteanchai/Luangnam - Kovapitukted/Momkoonthod
11:00Magdalena Frech - Elena Rybakina
11:00Timea Jaruskova - Claudia Franze
11:00Donski/Lazarov - Fukuda/Chen
11:00Wattanakul/Kaewsuto - Kravchuk/Safiullin
11:00Micheline Aubuchon - Mathilde Lollia
11:00Chiara Scholl - Nicole Gadient
11:00Daniel Michalski - Roman Boychuk
11:00Adam Bronka - Simone Roncalli
11:00David Perez Sanz - Adham Gaber
11:00Amina Anshba - Jelena Simic
11:00Martina Pradova - Margarita Lazareva
11:00Minami Shuto - Anastasia Pribylova
11:00Giulia Crescenzi - Miriana Tona
11:00Alec Deckers - Ivan Davydov
11:30Ioannis Stergiou - Leon Hoeveler
11:30Hasan Ibrahim - Martin Dimitrov
11:30Arabella Koller - Carole Monnet
11:30Sofia Dmitrieva - Melisa Morales
11:30Quentin Halys - Brayden Schnur
11:30James Ward - Sumit Nagal
11:30Alexander Shevchenko - Nikolas Sanchez Izquierdo
11:30Geronimo Espin Busleiman - Vincentiu Andrei Niculescu
11:30Lucas Hellfritsch - Dejan Katic
11:30Lucas Catarina - Marc Fornell-Mestres
11:30Anna Siskova - Sarah-Rebecca Sekulic
11:30Natalija Kostic - Sai Samhitha Chamarthi
11:30Anhzelika Isaeva - Zeynep Sena Sarıoğlan
11:30Anja Gal - Ioana Gaspar-Ivan
11:30Oana Georgeta Simion - Elina Avanesyan
12:00Aleksandra Pitak - Nikola Breckova
12:00Zizou Bergs - Cem Ilkel
12:00Ruben Konings - Simon Carr
12:00Tyler Lu - Lluis Dolz
12:00Yan Bondarevskiy - Benjamin Lock
12:00Dominik Nazaruk - Marek Semjan
12:00Marek Gengel - Tadeas Paroulek
12:00Jiri Lehecka - Ondrej Krstev
12:00Vasiliki Karvouni - Mira Antonitsch
12:00Oana Gavrila - Anna Hertel
12:00Ivan Liutarevich - Paul Woerner
12:00Ronan Joncour - Melik Feler
12:30Alessandro Ceppellini - Diego Fernandez Flores
12:30Joanna Zawadzka - Elizaveta Koklina
12:30Ola Abou Zekry - Anna Pribylova
12:30Susan Bandecchi - Axana Mareen
12:30Federica Prati - Emmanuelle Girard
12:30Doroteja Joksovic - Linnea Malmqvist
12:30Jesper De Jong - Guy Den Heijer
12:30Naoki Takeda - Rimpei Kawakami
12:30Adrian Andrzejczuk - Duje Ajdukovic
12:30Marina Bassols Ribera - Nuria Brancaccio
12:30Noelia Bouzo Zanotti - Rebeka Masarova
12:30Olga Parres Azcoitia - Michele Alexandra Zmau
12:30Simon Beaupain - Francois-Arthur Vibert
13:00Vives Marcos/Hersey - Boureau/Peyrot
13:00Kopriva/Pichler - Garcia/Pervolarakis
13:00Sebastian Fanselow - Prajnesh Gunneswaran
13:00Mane/Chilakalapudi - Ozeki/Okamura
13:30Sabine Lisicki - Misaki Doi
13:30Bass/Hasson - Kalovelonis/Tsitsipas
13:30Jeremy Sonkin - Hamid Reza Nadaf
13:30Matias Franco Descotte - Jatin Dahiya
13:30Gibril Diarra - Dominik Langmajer
13:30Petr Nouza - Jiri Jenicek (CZE)
13:30Tomas Machac - Oleksii Krutykh
13:30Rusova/Yuldasheva - Guerin/Closs
13:30Kalinina/Makarova - Karunaratne/Tuayeva
13:30Yoruk/Tatarus - Vaneva/Mikhaylova
13:30Peruhova/Takunyaci - Mozgaleva/Rakhimova
13:30Farbas/Husak - Dissanayake/Scilipoti
13:48Aleksandr Nedovesov - Marc Polmans
14:00Wu/Chen - Kumkhum/Han
14:00Rayane Stable - Mathieu Perchicot
14:00Weronika Falkowska - Fiona Ganz
14:00Hind Abdelouahid - Mia Nicole Eklund
14:00Mikalai Haliak - Jakob Johansson-Holm
14:00Ali Dawani - Ryan Nijboer
14:00Alexander Weis - Moritz Trocker
14:00Joy Vigani - Adam Moundir
14:00Christopher Heyman - Christian Seraphim
14:00Martins Podzus - Matvey Minin
14:00Jaime Fermosell Delgado - Louis Wessels
14:00Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Rosa Vicens Mas
14:00Alina Charaeva - Alba Carrillo Marin
14:00Claudia Hoste Ferrer - Maria Aran Teixido Garcia
14:00Brian Bencic - Quentin Folliot
14:30Barranco/Korovin - Donev/Milushev
14:30Galoppini/Fatic - Zhurbin/Igoshin
14:30Dev/Kaliyanda Poonacha - Kadhe/Myneni
14:30Daniel Masur - Frederico Ferreira Silva
15:00Alawadhi/Al Mousa - Kossek/Smola
15:00Binding/De Valk - Alshati/Qabazard
15:00Longo/Ocleppo - Adamson/Seemann
15:00Marach/Pavic - Bryan/Sock
15:00Bushamuka/Parker - Butts/Van Meter
15:00Kotecha/Foley - Gamble/Lu
15:00Lock/Lock - Bartley/Stoute
15:00Ahren Moonga/Palosi - Bobrov/Kalinin
15:00Andrej Glvac - Petr Hajek
15:00Filip Duda - David Poljak
15:00Michael Vrbensky - Johannes Bangratz
15:00Julia Riera - Rebeca Pereira
15:00Eugenia Ganga - Solana Sierra
15:00Maria Jazmin Amicuzi - Jazmin Ortenzi
15:30Maja Issler - Melania Delai
15:30Jakob Sude - Alexey Aleshchev
15:30Louis Tessa - Steven Diez
15:30Anastasiya Shoshyna - Agustina Chlpac
15:30Gabrielle Clairotte - Sandra Samir
15:30Jenny Duerst - Ziyu Wang
15:30Chiraz Bechri - Louise Brunskog
15:30Francisco Dias - Sidane Pontjodikromo
15:30Lodewijk Weststrate - Johan Nikles
15:30Ivan Gakhov - Lorenzo Brunetti
15:30Aziz Ouakaa - Errol Smith
15:30Kristjan Tamm - Marc-Andrea Huesler
15:30Karl Friberg - Alexander Vasilenko
15:30Masi Sarpola - Evgeny Tyurnev
15:30Elisabetta Cocciaretto - Andrea Lazaro Garcia
15:30Martina Spigarelli - Ana Lantigua De La Nuez
16:00Vardhan/Sriram Balaji - Purcell/Saville
16:00Aleksandr Bulitski - Federico Moreno
16:00Jose Pereira - Conner Huertas Del Pino
16:00Mariano Kestelboim - Gabriel Alejandro Hidalgo
16:30Luke Johnson - Wojciech Marek
16:30Kirill Kivattsev - Jiri Barnat
16:30Robin Stanek - Valentin Guenther
16:30Milagros Jaime - Carla Lucero
16:30Eduardo Ribeiro - Joao Lucas Reis Da Silva
16:35Melina Ferrero - Chiara Desia D'Abarno
17:00Dominique Karrega - Sarah Lee
17:00Novak Djokovic - Alexander Zverev
17:00Maxime Pauwels - Matvey Khomentovskiy
17:00Ivanov/Mladenov - Vesanen/Tiainen
17:00Parres Azcoitia/Fita Boluda - Vicens Mas/Harvison
17:00Cortez Llorca/Herrero Linana - Zmau/Hoste Ferrer
17:00Mateo Nicolas Martinez - Nicolas Zaidman
17:30Franco Roncadelli - Santiago Besada
17:30Lautaro Agustin Falabella - Santiago Fa Rodriguez Taverna
18:00Ryan Peniston - Nick Chappell
18:00Ferran Calvo Eman - Paul C. Oosterbaan
18:00Elmar Ejupovic - Tillmann Erdbories
18:00Vasile Antonescu - Christoph Negritu
18:00Otto Virtanen - Patrik Niklas-Salminen
18:00Aaron Schmid - Felipe Garla
18:00Alexandra Perper - Dalayna Hewitt
18:00Bianca Vanessa Andreescu - Maria Gutierrez Carrasco
18:00Ellie Douglas - Jessica Ho
18:00Andrew Watson - Alastair Gray
18:05Fernanda Brito - Christina Shakovets
18:05Barbara Gatica - Anastasiya Kuprina
18:30Rouvala/Sarpola - Mansouri/Serafim
18:30Mauricio Echazu - Fermin Tenti
18:30Felipe Derdoy - Arklon Huertas Del Pino
19:00Broady/Santamaria - Gleason/Stefani
19:00Christian Alshon - Juan Pablo Grassi Mazzuchi
19:00Blanch/Mena - Dima/Escobar
19:00Whitney Osuigwe - Varvara Lepchenko
19:00Arthur De Greef - Pablo Andujar
19:00Alafia Ayeni - Sekou Bangoura
19:00Dimitar Kuzmanov - Gianluigi Quinzi
19:00Roy Smith - Harrison Adams
19:00Guido Ivan Justo - Facundo Diaz Acosta
19:00Agustin Riquelme Coppari - Juan Pablo Paz
19:30Jordi Arconada - Trevor Allen Johnson
19:30Maxime Cressy - Spencer Papa
19:30Szymon Walkow - Dominik Boehler
19:30Wessels/Virtanen - Hartmeier/Huesler
19:30Andrea Bolla - Mark Whitehouse
19:30Mai Hontama - Vladica Babic
19:30Romy Koelzer - Yuriko Miyazaki
19:30Rasheeda Mcadoo - Ana Sofia Sanchez
20:00Mikael Ymer - Tak Khunn Wang
20:30Galarza/Casanova - Domingues/Clezar
20:30Jessica Pegula - Deniz Khazaniuk
20:30Alex Knaff - Ricardo Rodriguez
20:30Chenhe Li - Nuno Borges
20:30Felipe Mantilla - Filip Cristian Jianu
20:30Herbert Jody Maginley - Dmitry Popko
20:30Paolo Lorenzi - Thai-Son Kwiatkowski
20:30Jorge Montero - Mirko Martinez
20:30Acevedo/Zaidman - Otarola/Salazar
21:00Kubot/Melo - Maheu/Herbert
21:00Muller/Neel - Muhammad/Sanchez
21:00Takanyi Garanganga - John-Patrick Smith
21:00Justin Butsch - Jacob Dunbar
21:00Mason Beiler - David Fox
21:00Anastasia Nefedova - Monica Robinson
21:00Maria Camila Osorio Serrano - Risa Ozaki
21:00Nagi Hanatani - Oleksandra Korashvili
21:30Mario Vilella Martinez - Pedja Krstin
22:00Sofia Zhuk - Dalma Galfi
22:00Emilio Gomez - Ivo Karlovic
22:00Reese Stalder - Aleksandre Bakshi
ispor üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle