09:12Quality Distributors - Guam Shipyard
10:45De La Salle Green Archers - FEU Tamaraws
11:00Iuliia Nikitina - Lisa Ponomar
11:15Madura - Persita Tangerang
11:15PSS Sleman - Persiraja Aceh
11:15Veronica Napolitano - Manca Pislak
11:30Dynamo Moskova U18 - Zenit Saint Petersburg U18
11:30Oriol Roca Batalla - Vlad Andrei Dancu
11:45İrkutsk Bölgesi U16 - Hakasya U16
12:00Michele Alexandra Zmau - Laia Conde Monfort
12:00Lucia Cortez Llorca - Claudia De Las Heras Armenteras
12:07Sudeva U18 - Eves U18
12:30Benjamin Lock - Connor Farren
12:45Vladimir Kulikov - Igor Perunov
12:45Tyler Lu - Lance-Pierre Du Toit
13:00FC Chikhura Sachkhere - FC Torpedo Kutaisi
13:00Catalina Pella - Isabella Tcherkes Zade
13:00Atırau II U23 - Pavlodar II U23
13:00Energetik - Kopetdag Asgabat
13:00Saunders - Red Stars
13:00Ha Noi - Quan Doi
13:00Vulpio/Karunaratne - Craciun/Simion
13:00Zadori/Horvat - Morales/Weedon
13:00Burak Bilgin - Vincentiu Andrei Niculescu
13:00Nicolaas Scholtz - Jean Thirouin
13:00Miriana Tona - Ekaterina Reyngold
13:00Joshua Luck - Maciej Smola
13:00Sapfo Sakellaridi - Yulia Sokolovskaya
13:00Kleinhans/Morkel - Verhaar/Mujan
13:30Guangzhou R&F F.C. II - Sun Pegasus FC II
13:30Woofoo Tai Po II - Kitchee SC II
13:30Goa II - Velsao
13:30Goyang Orions - Ulsan Mobis Phoebus
13:30Wonju Dongbu Promy - Seoul SK Knights
13:30Ymer/Nagal - Banthia/Bendre
13:30Dhoe/Hellfritsch - Jeong/Park
13:30Marco De Rossi - Giovani Samaha
13:30Prajnesh Gunneswaran - Lucas Gerch
13:30Nicola Kuhn - Frederico Ferreira Silva
13:30Ondrej Styler - Tadeas Paroulek
13:30Jiri Lehecka - Michael Vrbensky
13:30Jiri Jenicek (CZE) - Michal Franek
13:30Elisabetta Cocciaretto - Nora Ayala Serra
13:30Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Julia Payola
13:30Nuria Brancaccio - Silvia Martinez Jimenez
13:30Paula Arias Manjon - Aina Domingo Bernabeu
13:30Ovcharenko/Whitehouse - Vaneva/Mikhaylova
13:30Paykoc/Ciuca - Barad Itzhaki/Nikitina
14:00Çilimli Bld - Esenyurt İnnovia
14:00Imus Bandera - Navotas Clutch
14:00Andrea Borroni - Alexander Weis
14:00Martin Borisiouk - Moritz Trocker
14:00Michal Mikula - Aziz Dougaz
14:00Daria Lodikova - Nina Ugrelidze
14:00Vickie Trocker - Anna Pribylova
14:00Courtney John Lock - Christian Langmo
14:00Ugo Humbert - Goncalo Oliveira
14:00Savriyan Danilov - Lenny Hampel
14:00Chiara Scholl - Andreea Velcea
14:00Marc-Andrea Huesler - Kevin Krawietz
14:00Raja/Sancic - Purcell/Saville
14:00Julia Oczachowska - Barbora Matusova
14:00Giovine/Jansen Figueras - Melgers/Iansitova
14:05Tamara Curovic - Magdalena Stoilkovska
14:30Singapur - Doğu Timor
14:30Filipinler - Tayland
14:30Cameron Green - Frederik Press
14:30Lleyton Cronje - Sebastian Prechtel
14:30Bereznyak/Biran - Cox/Olivier
14:30Goering/Dijkman - Wise/De Souza
14:30Sofia Milatova - Costanza Traversi
14:30Andres Artunedo Martinavarro - Tomas Machac
14:30Dominik Langmajer - Niels Lootsma
14:30Maxime Pauwels - Michal Konecny
14:30Alessia Truden - Annalisa Calandra
14:35Foshan Long Lions - Jilin Northeast Tigers
14:35Qingdao DoubleStar Eagles - Shougang Beijing Ducks
14:35Shandong Flaming Bulls - Bayi Rockets
14:45KubGTU Krasnodar - UdGU-SShOR 3 Izhevsk
15:00Anadolu - Akyazi Bld
15:00Kitchee SC - Guangzhou R&F F.C. II
15:00OFK Igalo 1929 - Sutjeska
15:00FK Zeta - OFK Petrovac
15:00FK Lovćen - FK Mornar
15:00Mladost Lješkopolje - FK Budućnost Podgorica
15:00FK Inđija - FK Radnički 1923
15:00Chacarita Juniors II - Ferro Carril Oeste II
15:00Defensores de Belgrano II - Temperley II
15:00Montana U19 - Septemvri Sofia U19
15:00Rozwój Katowice - Elana Toruń
15:00Becej - Zlatibor
15:00FK Borac Čačak - FK Novi Pazar
15:00FK Teleoptik - Buducnost Dobanovci
15:00Zarkovo - FK Metalac Gornji Milanovac
15:00FK Sloboda Užice - FK Bežanija
15:00Eastern - Formosa Dreamers
15:00Wolf Warriors - Macau Black Bears
15:00Mira Antonitsch - Anna Shepita
15:00Garcia/De Las Heras Armenteras - Gutierrez/Duda
15:00Kristina Milenkovic - Noelia Bouzo Zanotti
15:00Nikol Dobrilova - Sara Lanca
15:05Al-Shoalah - Al Jeel Club
15:30Khatam Ardakan - Shahrdari Urmia
15:30Dorna Urmia - Mizan Khorasan
15:30Paykan Tehran - Kalleh Mazandaran VC
15:30Shahrdari Arak - Oghab Tehran
15:30Shahrdari Varamin - Saipa Alborz VC
15:30Shahrdari Tabriz VC - Sirjan
15:30Eastern Sports Club II - Dreams II
15:30Yuen Long II - Southern District RSA II
15:30Abu Qair Semad - Sidi Salem
15:30BK Kutaisi - Titebi
15:30Borg/Gerritsen - Woerner/Schell
15:30Bernardo Saraiva - Shamael Chaudhry
15:30Jannis Kahlke - Jan Vehovec
15:30Ricca/Tresca - Walkow/Drzewiecki
15:30Quentin Halys - Laurynas Grigelis
15:30Elizaveta Koklina - Anastasia Pribylova
15:30Gamble/Lu - Borsos/Nagy
15:30Joanna Zawadzka - Nikola Breckova
15:30Margarita Lazareva - Aleah Marrow
15:30Gadient/Rittberger - Girard/Tanasescu
15:30Dell'Edera/Raggi - Le Bihan/Ekani
15:30Hosoki/Shimizu - Cagnazzo/Sposetti
15:45Nojom Al Mostabel FC - Misr El-Makasa
16:00Espérance de Tunis - US Monastir
16:00Progreso II - Centro Atlético Fénix II
16:00Highlanders F.C. - Platinum
16:00Janjevo - NK Zadar
16:00Irodotos FC - Apollon Kalamarias F.C.
16:00Aittitos Spaton - Panachaiki
16:00Volos NFC - Ergotelis
16:00A.E. Karaiskakis F.C. - Aiginiakos F.C.
16:00Platanias - Kissamikos F.C
16:00AE Sparti - Trikala
16:00PAE AO Kerkyra - Doxa Drama F.C.
16:00NK Drava Ptuj U19 - NK Triglav Kranj U19
16:00Olimpija Ljubljana U19 - Radomlje U19
16:00Khimki-Podmoscowie - Zenit-Farm
16:00PBC CSKA Moskova II - MBA Moskova
16:00San Juan Knights - Manila Stars
16:00Kossek/Smola - Butler/Martin
16:00Bushamuka/Parker - Blancaneaux/Rosenkranz
16:00Malmqvist/Eklund - Benaissa/Mpukusa
16:00Dominik Nazaruk - David Poljak
16:00Petr Hajek - Kirill Kivattsev
16:00Petr Michnev - Gibril Diarra
16:30Tooro United - SC Villa
16:30Inter Milan II U19 - F.C. Pro Vercelli 1892 U19
16:30POL Arzachena - Novara Calcio
16:30ACD Virtus Entella - Olbia Calcio
16:30Stresa Sportiva - Unione San-Remo
16:30F.C. Internazionale Milano U19 - F.C. Pro Vercelli 1892 U19
16:30Győri ETO FC U19 - Diósgyőri U19
16:30BC Astana - Almatı
16:30Harvison/Ayala Serra - Bassols Ribera/Payola
16:30Hsieh/Yang - Kadhe/Myneni
16:30Alicia Herrero Linana - Maialen Morante Oyague
16:30Pella/Tona - Genovese/Napolitano
16:30Reyngold/Sakalouskaya - Masini/Pislak
16:51Prashanth/Ramanathan - Nedovesov/Fayziev
17:00FC Pune City - Jamshedpur
17:00Red Star Belgrade - TSC Backa Topola
17:00JS Saoura U21 - Olympique de Médéa U21
17:00Colo Colo U19 - Everton de Vina del Mar U19
17:00BK Kaspiy Aktau - Sinegorie Kokshetau
17:00Julian Ocleppo - Aldin Setkic
17:00Lock/Lock - Caripi/Hunter
17:00Herbert Jody Maginley - Conner Huertas Del Pino
17:00Mirko Martinez - Nicholas Alexander Reyes
17:30Al Najoom - Al-Ta'ee
17:30UB Conquense - Yeclano Deportivo
17:30Tomas Jirousek - Oleksii Krutykh
17:30Valentin Guenther - Robert Strombachs
17:30Nadja Bay Christians - Claudia Hoste Ferrer
17:45CD Lealtad - Bergantiños FC
18:00FC Shakhtyor Salihorsk - BATE Borisov
18:00CP Cacereño - CF Talavera
18:00NA Hussein Dey - Oran
18:00Gbohloesu - Dynamic Togolais
18:00Kwara United F.C. - Cynosure
18:00Cartagena II - UD Socuéllamos
18:00F.C. Paços de Ferreira U19 - F.C. Porto U19
18:00Samara - Kupol-Rodniki
18:00Cactus Tbilisi - Delta Marneuli
18:00Henry Craig - Andrew Watson
18:00Kyle Seelig - Michael Geerts
18:15Tala'ea El-Gaish SC - Petrojet FC
18:15Haras El-Hodood SC - Al-Masry Club
18:20Jeddah Club - Al Adalah
18:30Olympiacos S.C. - AEK Athens V.C.
18:30Federico Gaio - Corentin Moutet
18:30Matias Franco Descotte - Derrick Chen
18:30Alejandro Hoyos Franco - Ignacio Carou
18:30Jose Bendeck - Ricardo Rodriguez
19:00P.A.O.K. Thessaloniki V.C. - Panathinaikos V.C.
19:00Arkas Spor Izmir - Tours VB
19:00Zenit Kazan - United Frankfurt
19:00IFK Osby U19 - Malmö FF U19
19:00Norrby IF - BK Häcken
19:00BC Nizhny Novgorod - MHP Riesen Ludwigsburg
19:00BC Avtodor - SPM Shoeters Den Bosch
19:00BK JIP Pardubice - Ironi Nes-Ziona
19:00Denis Klok - Kelsey Stevenson
19:00Becker/Cronje - Carr/Press
19:00Gabriel Alejandro Hidalgo - Genaro Alberto Olivieri
19:00Arklon Huertas Del Pino - Mariano Kestelboim
19:00Jorge Montero - Mathias Zukas
19:30Dobrudja 07 - Levski Sofia
19:30Nokia - Kauhajoen Karhu
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls
19:30Kouvot Kouvola - Salon Vilpas Vikings
19:30Ura Kaarinan - Pyrintö Tampere
19:30BC Juventus Utena - BC Nevėžis
19:30John Mcnally - Roberto Ortega-Olmedo
19:30Mark Whitehouse - Jenson Brooksby
19:30Maxime Cressy - Gijs Brouwer
19:45Al Riffa - Nuwaidrad
20:00Ethnikos Alexandroupolis - Iraklis Thessaloniki V.C.
20:00AO Kifisias Volleyball Club - Komotinis
20:00Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Karlovarsko
20:00MKS Cuprum MUNDO Lubin - Oniko Varşova
20:00Trayal - FK Sinđelić Beograd
20:00AS Aïn M'lila - MC Alger
20:00JS Saoura - Olympique de Médéa
20:00RCD Espanyol II - UE Sant Andreu
20:00Rio Branco FutbolClub U19 - Uniao Mogi U19
20:00BC Khimki - KK Budućnost Podgorica
20:00Tofaş - PBC Lokomotiv Kuban
20:00Zenit Saint-Petersburg - Aquila Basket Trento
20:00WTK Anwil Włocławek - Le Mans Sarthe Basket
20:00Jūrmalas Sports - BK Jēkabpils
20:00Beşiktaş - Olimpija Ljubljana
20:00Panevezys Lietkabelis - Baloncesto Fuenlabrada
20:00TTÜ KK - BK Valmiera
20:00Turi Svitavy - Olomoucko
20:00Sluneta Usti nad Labem - BK Děčín
20:00AEK Larnaca B.C. - BC Tsmoki-Minsk
20:00Aris Thessaloniki - BC Levski Sofia
20:00BC Dnipro - Kataja Basket Club
20:00CSA Steaua București - Cherkassky Mavpy
20:00Oklahoma - Florida Gators
20:00Pittsburgh - Saint Louis Billikens
20:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
20:00Kralovsti Sokoli - JBC MMCITE Brno
20:00Barsı Atırau - BC Beroe Stara Zagora
20:00Kohila/Elion/Webware - Paide Viking Window
20:00Gille/Vliegen - Kolar/Oliveira
20:00Benzal Alia/Pulgar-Garcia - Reed/Rodriguez
20:00Bendeck/Ramirez - Gomez/Maginley
20:10Criollos de Caguas - Gigantes de Carolina
20:10Cangrejeros de Santurce - Indios de Mayagüez
20:30Aurora Pro Patria 1919 - A.C. Siena
20:30Al-Merrikh SC - USM Alger
20:30Marbella FC - AD Ceuta
20:30Promitheas Patras - Virtus Granarolo Bologna
20:30Pınar Karşıyaka - İstanbul BŞB
20:30Sakarya Büyükşehir - CSM Oradea
20:45PBC CSKA Moskova - BC Žalgiris
21:00Holguín - Las Tunas
21:00Villa Clara - Sancti Spíritus
21:00SK Posojilnica Aich Dob - Ried
21:00SG Raiffeisen Arbesbach - VBC Weiz
21:00Deportivo Mixco - Cobán Imperial
21:00Ismaily SC - El-Entag El-Harby
21:00Wadi Degla FC - Pyramids
21:00Videoton - Újpest
21:00FC 1980 Wien - FC Hellas Kagran
21:00Orlando Pirates - Blue Waters
21:00KK Partizan - Valencia BC
21:00Basket Zielona Góra - Trefl Sopot
21:00Svendborg Rabbits - Team FOG Næstved
21:00Falco KC Szombathely - Banco di Sardegna Sassari
21:00Jonathan Chang - Cannon Kingsley
21:00Paul C. Oosterbaan - Pavel Krainik
21:30Meteor Praha F - Spanielka
21:30C.S.D. Municipal - Siquinala
21:30Peña Deportiva Rociera - CD Varea
21:30KK Cedevita - Arka Gdynia
21:30Fraport Skyliners Frankfurt - BC Lietuvos Rytas
21:30BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Oberwart Gunners
21:45FC Vilafranca - Gimnàstic de Tarragona
22:00VfB Friedrichshafen - ACH Ljubljana
22:00VBC Lausanne - Trentino Volley
22:00Deportivo Iztapa - Quiche
22:00Gaúcho - Avenida
22:00Internacional de Madrid - CD Tenerife II
22:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Mensajero
22:00Pontevedra CF - UP Langreo
22:00Arandina CF - CD Mirandés
22:00CD Tropezón - Barakaldo CF
22:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Real Unión
22:00Liverpool U23 - Villarreal U23
22:00Panathinaikos B.C. - FC Barcelona Bàsquet
22:00Alba Berlin - Limoges CSP
22:00Leicester Riders - Szolnoki Olaj KK
22:00Sigal Prishtina - Bakken Bears
22:00Iona Gaels - Hartford Hawks
22:00S.E. Palmeiras U19 - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo U19
22:00Andrea Pellegrino - Paolo Lorenzi
22:00Facundo Mena - Gonzalo Lama
22:00Galarza/Kestelboim - Paz/Rodriguez Taverna
22:00Hidalgo/Moreno - Pena Lopez/Justo
22:20Loko A - SK Spacek
22:30Sir Safety Perugia - VC Dynamo Moskova
22:30Lindemans Aalst - Avoc Achel
22:30Kilbarrack United FC - Mid Sutton Sportslink
22:30Ternana Calcio - FeralpiSalò
22:30F.C. Pro Vercelli 1892 - U.S. Alessandria Calcio 1912
22:30SD Ejea - UD Poblense
22:30PMS Torino - BC UNICS
22:30Brescia - Galatasaray Medical Park
22:30Sidigas Avellino - BK Ventspils
22:30JSF Nanterre - Hapoel Holon
22:30Iberostar Tenerife Canarias - P.A.O.K. B.C.
22:30OpenjobMetis Varese - Alba Fehérvár
22:30Stanford Cardinal - Wisconsin
22:30Cressy/Meister - Lovett/Findel-Hawkins
22:30Craig/Whitehouse - Seibert/Seelig
22:45Newtown A.F.C. - Gap Connah's Quay F.C.
22:45Salford City F.C. - Shrewsbury Town
22:45Hartlepool United - Gillingham
22:45Bristol Rovers - Barnet
22:45Leatherhead - Burgess Hill Town F.C.
22:45Farnborough - Gosport Borough
22:45Hitchin Town F.C. - Leiston F.C.
22:45Glenavon F.C. II - FC Crusaders II
22:45Glentoran Belfast United II - FC Coleraine II
22:45UE Cornellà - CD Teruel
22:45Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
22:45Olimpia Milano - Laboral Kutxa
22:45Unicaja Málaga - KK Mornar Basket Bar
23:00Feniks - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
23:00All Boys - Club Atlético Atlanta
23:00Colegiales - Club Atlético Talleres
23:00Moto Clube U20 - Sampaio Corrêa U20
23:00Ards II - Newry City II
23:00Club Almagro II - Club Atletico Nueva Chicago II
23:00Club Comunicaciones II - CA San Miguel II
23:00Arsenal de Sarandí II - Deportivo Morón II
23:00Barracas Central II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
23:00Platense II - CA Los Andes II
23:00Club Almirante Brown II - CA San Telmo II
23:00Deportivo Armenio II - Argentino Quilmes II
23:00America de Quito - LDU de Portoviejo
23:00Liga Deportiva Universitaria de Loja - Fuerza Amarilla
23:00Manta Fútbol Club - C.D. Puerto Quito
23:00Mushuc Runa Sporting Club - Santa Rita
23:00CD Ourense - Gualaceo Sporting Club
23:10Club de Gimnasia y Esgrima La Plata - San Martín de San Juan
23:30Criciúma Esporte Clube U19 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U19
23:30Porto - BC Rilski Sportist
00:00Maringa Volei - Itapetininga
00:00AC Colina - Lautaro de Buin
00:00Siquinala - Deportivo San Pedro
00:00Ghilea/Khaledan - Kobelt/Trotter
00:00Olivieri/Tenti - Zukas/Etcheverry
00:30Minas - Funvic Midia Fone
00:30Internacional - Clube Atlético Mineiro
00:30Tennessee-Martin Skyhawks - Western Illinois
10:45De La Salle Green Archers - FEU Tamaraws
11:45İrkutsk Bölgesi U16 - Hakasya U16
13:00Ha Noi - Quan Doi
13:30Goyang Orions - Ulsan Mobis Phoebus
13:30Wonju Dongbu Promy - Seoul SK Knights
14:00Imus Bandera - Navotas Clutch
14:35Foshan Long Lions - Jilin Northeast Tigers
14:35Qingdao DoubleStar Eagles - Shougang Beijing Ducks
14:35Shandong Flaming Bulls - Bayi Rockets
14:45KubGTU Krasnodar - UdGU-SShOR 3 Izhevsk
15:00Eastern - Formosa Dreamers
15:00Wolf Warriors - Macau Black Bears
15:30BK Kutaisi - Titebi
16:00Khimki-Podmoscowie - Zenit-Farm
16:00PBC CSKA Moskova II - MBA Moskova
16:00San Juan Knights - Manila Stars
16:30BC Astana - Almatı
17:00BK Kaspiy Aktau - Sinegorie Kokshetau
18:00Samara - Kupol-Rodniki
18:00Cactus Tbilisi - Delta Marneuli
19:00BC Nizhny Novgorod - MHP Riesen Ludwigsburg
19:00BC Avtodor - SPM Shoeters Den Bosch
19:00BK JIP Pardubice - Ironi Nes-Ziona
19:30Nokia - Kauhajoen Karhu
19:30UU-Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls
19:30Kouvot Kouvola - Salon Vilpas Vikings
19:30Ura Kaarinan - Pyrintö Tampere
19:30BC Juventus Utena - BC Nevėžis
19:45Al Riffa - Nuwaidrad
20:00BC Khimki - KK Budućnost Podgorica
20:00Tofaş - PBC Lokomotiv Kuban
20:00Zenit Saint-Petersburg - Aquila Basket Trento
20:00WTK Anwil Włocławek - Le Mans Sarthe Basket
20:00Jūrmalas Sports - BK Jēkabpils
20:00Beşiktaş - Olimpija Ljubljana
20:00Panevezys Lietkabelis - Baloncesto Fuenlabrada
20:00TTÜ KK - BK Valmiera
20:00Turi Svitavy - Olomoucko
20:00Sluneta Usti nad Labem - BK Děčín
20:00AEK Larnaca B.C. - BC Tsmoki-Minsk
20:00Aris Thessaloniki - BC Levski Sofia
20:00BC Dnipro - Kataja Basket Club
20:00CSA Steaua București - Cherkassky Mavpy
20:00Oklahoma - Florida Gators
20:00Pittsburgh - Saint Louis Billikens
20:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
20:00Kralovsti Sokoli - JBC MMCITE Brno
20:00Barsı Atırau - BC Beroe Stara Zagora
20:00Kohila/Elion/Webware - Paide Viking Window
20:30Promitheas Patras - Virtus Granarolo Bologna
20:30Pınar Karşıyaka - İstanbul BŞB
20:30Sakarya Büyükşehir - CSM Oradea
20:45PBC CSKA Moskova - BC Žalgiris
21:00KK Partizan - Valencia BC
21:00Basket Zielona Góra - Trefl Sopot
21:00Svendborg Rabbits - Team FOG Næstved
21:00Falco KC Szombathely - Banco di Sardegna Sassari
21:30KK Cedevita - Arka Gdynia
21:30Fraport Skyliners Frankfurt - BC Lietuvos Rytas
21:30BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Oberwart Gunners
22:00Panathinaikos B.C. - FC Barcelona Bàsquet
22:00Alba Berlin - Limoges CSP
22:00Leicester Riders - Szolnoki Olaj KK
22:00Sigal Prishtina - Bakken Bears
22:00Iona Gaels - Hartford Hawks
22:00S.E. Palmeiras U19 - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo U19
22:30PMS Torino - BC UNICS
22:30Brescia - Galatasaray Medical Park
22:30Sidigas Avellino - BK Ventspils
22:30JSF Nanterre - Hapoel Holon
22:30Iberostar Tenerife Canarias - P.A.O.K. B.C.
22:30OpenjobMetis Varese - Alba Fehérvár
22:30Stanford Cardinal - Wisconsin
22:45Olimpia Milano - Laboral Kutxa
22:45Unicaja Málaga - KK Mornar Basket Bar
23:30Porto - BC Rilski Sportist
00:30Tennessee-Martin Skyhawks - Western Illinois
09:12Quality Distributors - Guam Shipyard
11:15Madura - Persita Tangerang
11:15PSS Sleman - Persiraja Aceh
11:30Dynamo Moskova U18 - Zenit Saint Petersburg U18
12:07Sudeva U18 - Eves U18
13:00FC Chikhura Sachkhere - FC Torpedo Kutaisi
13:00Energetik - Kopetdag Asgabat
13:00Saunders - Red Stars
13:30Guangzhou R&F F.C. II - Sun Pegasus FC II
13:30Woofoo Tai Po II - Kitchee SC II
13:30Goa II - Velsao
14:30Singapur - Doğu Timor
14:30Filipinler - Tayland
15:00Kitchee SC - Guangzhou R&F F.C. II
15:00OFK Igalo 1929 - Sutjeska
15:00FK Zeta - OFK Petrovac
15:00FK Lovćen - FK Mornar
15:00Mladost Lješkopolje - FK Budućnost Podgorica
15:00FK Inđija - FK Radnički 1923
15:00Chacarita Juniors II - Ferro Carril Oeste II
15:00Defensores de Belgrano II - Temperley II
15:00Montana U19 - Septemvri Sofia U19
15:00Rozwój Katowice - Elana Toruń
15:00Becej - Zlatibor
15:00FK Borac Čačak - FK Novi Pazar
15:00FK Teleoptik - Buducnost Dobanovci
15:00Zarkovo - FK Metalac Gornji Milanovac
15:00FK Sloboda Užice - FK Bežanija
15:05Al-Shoalah - Al Jeel Club
15:30Eastern Sports Club II - Dreams II
15:30Yuen Long II - Southern District RSA II
15:30Abu Qair Semad - Sidi Salem
15:45Nojom Al Mostabel FC - Misr El-Makasa
16:00Espérance de Tunis - US Monastir
16:00Progreso II - Centro Atlético Fénix II
16:00Highlanders F.C. - Platinum
16:00Janjevo - NK Zadar
16:00Irodotos FC - Apollon Kalamarias F.C.
16:00Aittitos Spaton - Panachaiki
16:00Volos NFC - Ergotelis
16:00A.E. Karaiskakis F.C. - Aiginiakos F.C.
16:00Platanias - Kissamikos F.C
16:00AE Sparti - Trikala
16:00PAE AO Kerkyra - Doxa Drama F.C.
16:00NK Drava Ptuj U19 - NK Triglav Kranj U19
16:00Olimpija Ljubljana U19 - Radomlje U19
16:30Tooro United - SC Villa
16:30Inter Milan II U19 - F.C. Pro Vercelli 1892 U19
16:30POL Arzachena - Novara Calcio
16:30ACD Virtus Entella - Olbia Calcio
16:30Stresa Sportiva - Unione San-Remo
16:30F.C. Internazionale Milano U19 - F.C. Pro Vercelli 1892 U19
16:30Győri ETO FC U19 - Diósgyőri U19
17:00FC Pune City - Jamshedpur
17:00Red Star Belgrade - TSC Backa Topola
17:00JS Saoura U21 - Olympique de Médéa U21
17:00Colo Colo U19 - Everton de Vina del Mar U19
17:30Al Najoom - Al-Ta'ee
17:30UB Conquense - Yeclano Deportivo
17:45CD Lealtad - Bergantiños FC
18:00FC Shakhtyor Salihorsk - BATE Borisov
18:00CP Cacereño - CF Talavera
18:00NA Hussein Dey - Oran
18:00Gbohloesu - Dynamic Togolais
18:00Kwara United F.C. - Cynosure
18:00Cartagena II - UD Socuéllamos
18:00F.C. Paços de Ferreira U19 - F.C. Porto U19
18:15Tala'ea El-Gaish SC - Petrojet FC
18:15Haras El-Hodood SC - Al-Masry Club
18:20Jeddah Club - Al Adalah
19:00IFK Osby U19 - Malmö FF U19
19:00Norrby IF - BK Häcken
20:00Trayal - FK Sinđelić Beograd
20:00AS Aïn M'lila - MC Alger
20:00JS Saoura - Olympique de Médéa
20:00RCD Espanyol II - UE Sant Andreu
20:00Rio Branco FutbolClub U19 - Uniao Mogi U19
20:30Aurora Pro Patria 1919 - A.C. Siena
20:30Al-Merrikh SC - USM Alger
20:30Marbella FC - AD Ceuta
21:00Deportivo Mixco - Cobán Imperial
21:00Ismaily SC - El-Entag El-Harby
21:00Wadi Degla FC - Pyramids
21:00Videoton - Újpest
21:00FC 1980 Wien - FC Hellas Kagran
21:00Orlando Pirates - Blue Waters
21:30C.S.D. Municipal - Siquinala
21:30Peña Deportiva Rociera - CD Varea
21:45FC Vilafranca - Gimnàstic de Tarragona
22:00Deportivo Iztapa - Quiche
22:00Gaúcho - Avenida
22:00Internacional de Madrid - CD Tenerife II
22:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Mensajero
22:00Pontevedra CF - UP Langreo
22:00Arandina CF - CD Mirandés
22:00CD Tropezón - Barakaldo CF
22:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Real Unión
22:00Liverpool U23 - Villarreal U23
22:30Kilbarrack United FC - Mid Sutton Sportslink
22:30Ternana Calcio - FeralpiSalò
22:30F.C. Pro Vercelli 1892 - U.S. Alessandria Calcio 1912
22:30SD Ejea - UD Poblense
22:45Newtown A.F.C. - Gap Connah's Quay F.C.
22:45Salford City F.C. - Shrewsbury Town
22:45Hartlepool United - Gillingham
22:45Bristol Rovers - Barnet
22:45Leatherhead - Burgess Hill Town F.C.
22:45Farnborough - Gosport Borough
22:45Hitchin Town F.C. - Leiston F.C.
22:45Glenavon F.C. II - FC Crusaders II
22:45Glentoran Belfast United II - FC Coleraine II
22:45UE Cornellà - CD Teruel
22:45Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
23:00Feniks - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
23:00All Boys - Club Atlético Atlanta
23:00Colegiales - Club Atlético Talleres
23:00Moto Clube U20 - Sampaio Corrêa U20
23:00Ards II - Newry City II
23:00Club Almagro II - Club Atletico Nueva Chicago II
23:00Club Comunicaciones II - CA San Miguel II
23:00Arsenal de Sarandí II - Deportivo Morón II
23:00Barracas Central II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
23:00Platense II - CA Los Andes II
23:00Club Almirante Brown II - CA San Telmo II
23:00Deportivo Armenio II - Argentino Quilmes II
23:00America de Quito - LDU de Portoviejo
23:00Liga Deportiva Universitaria de Loja - Fuerza Amarilla
23:00Manta Fútbol Club - C.D. Puerto Quito
23:00Mushuc Runa Sporting Club - Santa Rita
23:00CD Ourense - Gualaceo Sporting Club
23:10Club de Gimnasia y Esgrima La Plata - San Martín de San Juan
23:30Criciúma Esporte Clube U19 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U19
00:00AC Colina - Lautaro de Buin
00:00Siquinala - Deportivo San Pedro
00:30Internacional - Clube Atlético Mineiro
11:00Iuliia Nikitina - Lisa Ponomar
11:15Veronica Napolitano - Manca Pislak
11:30Oriol Roca Batalla - Vlad Andrei Dancu
12:00Michele Alexandra Zmau - Laia Conde Monfort
12:00Lucia Cortez Llorca - Claudia De Las Heras Armenteras
12:30Benjamin Lock - Connor Farren
12:45Vladimir Kulikov - Igor Perunov
12:45Tyler Lu - Lance-Pierre Du Toit
13:00Catalina Pella - Isabella Tcherkes Zade
13:00Vulpio/Karunaratne - Craciun/Simion
13:00Zadori/Horvat - Morales/Weedon
13:00Burak Bilgin - Vincentiu Andrei Niculescu
13:00Nicolaas Scholtz - Jean Thirouin
13:00Miriana Tona - Ekaterina Reyngold
13:00Joshua Luck - Maciej Smola
13:00Sapfo Sakellaridi - Yulia Sokolovskaya
13:00Kleinhans/Morkel - Verhaar/Mujan
13:30Ymer/Nagal - Banthia/Bendre
13:30Dhoe/Hellfritsch - Jeong/Park
13:30Marco De Rossi - Giovani Samaha
13:30Prajnesh Gunneswaran - Lucas Gerch
13:30Nicola Kuhn - Frederico Ferreira Silva
13:30Ondrej Styler - Tadeas Paroulek
13:30Jiri Lehecka - Michael Vrbensky
13:30Jiri Jenicek (CZE) - Michal Franek
13:30Elisabetta Cocciaretto - Nora Ayala Serra
13:30Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Julia Payola
13:30Nuria Brancaccio - Silvia Martinez Jimenez
13:30Paula Arias Manjon - Aina Domingo Bernabeu
13:30Ovcharenko/Whitehouse - Vaneva/Mikhaylova
13:30Paykoc/Ciuca - Barad Itzhaki/Nikitina
14:00Andrea Borroni - Alexander Weis
14:00Martin Borisiouk - Moritz Trocker
14:00Michal Mikula - Aziz Dougaz
14:00Daria Lodikova - Nina Ugrelidze
14:00Vickie Trocker - Anna Pribylova
14:00Courtney John Lock - Christian Langmo
14:00Ugo Humbert - Goncalo Oliveira
14:00Savriyan Danilov - Lenny Hampel
14:00Chiara Scholl - Andreea Velcea
14:00Marc-Andrea Huesler - Kevin Krawietz
14:00Raja/Sancic - Purcell/Saville
14:00Julia Oczachowska - Barbora Matusova
14:00Giovine/Jansen Figueras - Melgers/Iansitova
14:05Tamara Curovic - Magdalena Stoilkovska
14:30Cameron Green - Frederik Press
14:30Lleyton Cronje - Sebastian Prechtel
14:30Bereznyak/Biran - Cox/Olivier
14:30Goering/Dijkman - Wise/De Souza
14:30Sofia Milatova - Costanza Traversi
14:30Andres Artunedo Martinavarro - Tomas Machac
14:30Dominik Langmajer - Niels Lootsma
14:30Maxime Pauwels - Michal Konecny
14:30Alessia Truden - Annalisa Calandra
15:00Mira Antonitsch - Anna Shepita
15:00Garcia/De Las Heras Armenteras - Gutierrez/Duda
15:00Kristina Milenkovic - Noelia Bouzo Zanotti
15:00Nikol Dobrilova - Sara Lanca
15:30Borg/Gerritsen - Woerner/Schell
15:30Bernardo Saraiva - Shamael Chaudhry
15:30Jannis Kahlke - Jan Vehovec
15:30Ricca/Tresca - Walkow/Drzewiecki
15:30Quentin Halys - Laurynas Grigelis
15:30Elizaveta Koklina - Anastasia Pribylova
15:30Gamble/Lu - Borsos/Nagy
15:30Joanna Zawadzka - Nikola Breckova
15:30Margarita Lazareva - Aleah Marrow
15:30Gadient/Rittberger - Girard/Tanasescu
15:30Dell'Edera/Raggi - Le Bihan/Ekani
15:30Hosoki/Shimizu - Cagnazzo/Sposetti
16:00Kossek/Smola - Butler/Martin
16:00Bushamuka/Parker - Blancaneaux/Rosenkranz
16:00Malmqvist/Eklund - Benaissa/Mpukusa
16:00Dominik Nazaruk - David Poljak
16:00Petr Hajek - Kirill Kivattsev
16:00Petr Michnev - Gibril Diarra
16:30Harvison/Ayala Serra - Bassols Ribera/Payola
16:30Hsieh/Yang - Kadhe/Myneni
16:30Alicia Herrero Linana - Maialen Morante Oyague
16:30Pella/Tona - Genovese/Napolitano
16:30Reyngold/Sakalouskaya - Masini/Pislak
16:51Prashanth/Ramanathan - Nedovesov/Fayziev
17:00Julian Ocleppo - Aldin Setkic
17:00Lock/Lock - Caripi/Hunter
17:00Herbert Jody Maginley - Conner Huertas Del Pino
17:00Mirko Martinez - Nicholas Alexander Reyes
17:30Tomas Jirousek - Oleksii Krutykh
17:30Valentin Guenther - Robert Strombachs
17:30Nadja Bay Christians - Claudia Hoste Ferrer
18:00Henry Craig - Andrew Watson
18:00Kyle Seelig - Michael Geerts
18:30Federico Gaio - Corentin Moutet
18:30Matias Franco Descotte - Derrick Chen
18:30Alejandro Hoyos Franco - Ignacio Carou
18:30Jose Bendeck - Ricardo Rodriguez
19:00Denis Klok - Kelsey Stevenson
19:00Becker/Cronje - Carr/Press
19:00Gabriel Alejandro Hidalgo - Genaro Alberto Olivieri
19:00Arklon Huertas Del Pino - Mariano Kestelboim
19:00Jorge Montero - Mathias Zukas
19:30John Mcnally - Roberto Ortega-Olmedo
19:30Mark Whitehouse - Jenson Brooksby
19:30Maxime Cressy - Gijs Brouwer
20:00Gille/Vliegen - Kolar/Oliveira
20:00Benzal Alia/Pulgar-Garcia - Reed/Rodriguez
20:00Bendeck/Ramirez - Gomez/Maginley
21:00Jonathan Chang - Cannon Kingsley
21:00Paul C. Oosterbaan - Pavel Krainik
22:00Andrea Pellegrino - Paolo Lorenzi
22:00Facundo Mena - Gonzalo Lama
22:00Galarza/Kestelboim - Paz/Rodriguez Taverna
22:00Hidalgo/Moreno - Pena Lopez/Justo
22:30Cressy/Meister - Lovett/Findel-Hawkins
22:30Craig/Whitehouse - Seibert/Seelig
00:00Ghilea/Khaledan - Kobelt/Trotter
00:00Olivieri/Tenti - Zukas/Etcheverry
ispor üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle