20:00Bcc-Nep Castellana Grotte - Sir Safety Perugia
20:00Pallavolo Modena - Cucine Lube Civitanova
20:00Emma Villas Siena - VC Milano
20:00Vero Volley Monza - VC Sora
20:00Volley Ravenna - Andreoli Latina
20:00Trentino Volley - Marmi Lanza Verona
20:00Pallavolo Brescia - Alessano
20:00Lagonegro - Monini Spoleto
20:00Videx Grottazzolina - Bergamo
20:00Materdomini Castellana - Piemonte Volley
20:00Pallavolo Impavida Ortona - Cassa Rurale Cantù
20:00Taviano - Prata di Pordenone
20:00Pallavolo Tuscania - VC Piacenza
20:00Volley Potentino Potenza Picena - Macerata
20:00S.L. Benfica - Leixões SC
20:00S.C. Espinho - Viana Casa Peixoto
20:00Águilas del Zulia - Tigres de Aragua
20:00Tiburones de La Guaira - Leones del Caracas
20:00Cisano Bergamasco - Club Italia
20:00MKS Wicher Kobylka - Garwolin
20:00Oliveirense - F.C. Famalicão
20:00Albacete Balompié - CD Lugo
20:00AD Alcorcón - Elche CF
20:00Moritanya - Botsvana
20:00Gine - Fildişi Sahili
20:00Kuzey İrlanda - Avusturya
20:00Moldova - Lüksemburg
20:00San Marino - Beyaz Rusya
20:00Deportivo Reu - Deportivo Marquense
20:00Deportivo Mictlán - C.S.D. Comunicaciones II
20:00FC Ufa - Riga
20:00Mali U20 - Fas U20
20:00FC Cartagena - Puerto Golfito
20:00Portekiz U20 - Slovakya U20
20:00Vilamarxant - CF Torre Levante
20:00La Kanada Atletico U 19 - FC San Felix U19
20:00Galatasaray Medical Park - Afyon Belediye
20:00Basketball Academie Limburg - GasTerra Flames
20:00Luzern - Lugano Tigers
20:00Banco di Sardegna Sassari - Olimpia Basket Pistoia
20:00Mitteldeutscher BC - FC Bayern Munich
20:00Vienna - Xion Dukes Klosterneuburg
20:00Glasgow Rocks - Surrey United
20:00Apu Gsa Udine - Roseto Sharks
20:00Baltur Cento - Pallacanestro Piacentina Piacenza
20:00Cagliari Dynamo - Aget Service Imola
20:00Novipiu Casale Monferrato - Orlandina Basket
20:00Ferrara BK - Unieuro 2.015 Forli
20:00Latina Basket - Moncada Solar Agrigento
20:00Legnano Basket Knights - Rieti
20:00Sutor Basket Montegranaro - Fortitudo Pallacanestro Bologna
20:00Treviso - Aurora Basket Jesi
20:00Virtus Cassino - Derthona Basket
20:00Bærum Basket - Nidaros Jets Trondheim
20:00Florida International - Youngstown State Penguins
20:00Georgetown - South Florida Bulls
20:00Universitat Vic - Real Murcia
20:00Atletico - Uniao Sportiva
20:00Marin - Cantabria Estela
20:00Vik - Myrtia Murcia
20:00Olomouc - BC Vysočina
20:00Action Now Monopoli - Valentino Catellaneta
20:00Basket Team 71 - College Borgomanero
20:00Pallacanestro Gardonese - Gilbertina Soresina
20:00Trecate - Fortitudo Alessandria
20:00Busto Arsizio - Cistellum
20:00Europe Energy Verona - Udine Basket Club 1977
20:00Don Bosco Livorno - Altopascio
20:00Falconstar Monfalcone - Garcia Moreno Arzignano
20:00LG Competition Castelnovo - Guelfo
20:00Libertas Altamura - Ceglie
20:00Mola - CUS Jonico
20:00UBS Foligno - Robur Osimo
20:00Monteroni - Basket Francavilla
20:00Agropoli - Partenope
20:00Rimini - Anzola
20:00Salus Bologna - Alberti Santi Fiorenzuola 1972
20:00San Vincenzo - Pielle Livorno
20:00Sunshine Vieste - Cestistica Ostuni
20:00Unione Padova - Bassano
20:00Valdiceppo Peruggia - Bramante Pesaro
20:00Synergy Valdarno - Olimpia Legnaia
20:00Bakery Pyatsenza - Tezenis Verona
20:00Virtus Murano - ASD Jesolo
20:00Virtus Lumezzane - Romano Lombardo
20:00Virtus Aprilia - Petriana Roma
20:00Virtus Ruvo di Puglia - LUPA Lecce
20:00Amatori Pescara - LM Campetto Ancona
20:00Battipaglia - Olimpia Matera
20:00Pasta Reggia JuveCaserta - Costa D'Orlando
20:00Palermo - Tiber Roma
20:00Montecatini Terme - Fiorentina
20:00Gevi Cuore Napoli - HSC Roma
20:00Orzinuovi - Aurora Desio
20:00Palestrina - Virtus Pozzuoli
20:00Omnia Pavia - Cecina
20:00Golfo Piombino - Rosmini Domodssola
20:00Sangiorgese Legnano - Virtus Siena
20:00Teate Furie Chieti - Senigallia
20:00Teramo - Corato
20:00Tigers Cesena - JuVi Cremona
20:00Vicenza - Club Atletico Faenza Pallacanestro
20:00Vigevano - Olimpo Alba
20:00Tarnovske Gury - Polonia Bytom
20:00Aldin Setkic - Alexander Lazov
20:10Criollos de Caguas - Gigantes de Carolina
20:10Cangrejeros de Santurce - Indios de Mayagüez
20:15Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Pumas Generalena
20:15San Benedetto - Vigor Matelica
20:30Lucchese - A.C. Siena
20:30U.C. AlbinoLeffe - A.C. Renate
20:30Ravenna - A.C. Rimini 1912
20:30Antigua GFC - Deportivo Sanarate
20:30ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Mans Sarthe Basket
20:30Ironi Nes-Ziona - Hapoel Beersheba
20:30Cheshire Phoenix - Manchester Giants
20:30Alpha Omega - Fortitudo Pallacanestro Roma
20:30Angri Pallacanestro - S.Michele Maddaloni
20:30Pass Roma 1970 - Stella Azzurra Viterbo
20:30Virtus Monte Di Procida - CAP Nola
20:30Lauren Davis - Shuai Peng
20:45Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil
20:45Pedro Cachin - Pablo Andujar
21:00Mondovi - Volley Reggio Emilia
21:00Catania - Gioia del Colle
21:00Castêlo da Maia Ginásio Clube - SC Caldas
21:00US Triestina Calcio - Vicenza Calcio
21:00Ferroviário Atlético Clube - Red Bull Brasil
21:00Crato - Campo Grande
21:00Confianca U20 - CRB Maceio U20
21:00EC Vitoria Salvador U20 - Esporte Clube Bahia U20
21:00CSA U20 - América PE U20
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Quiche
21:00Atlético Torino - Alianza Universidad
21:00EDMF Churra - Club Deportiva Minera
21:00Real Madrid C.F. U19 - Atlético Madrid U19
21:00Enel Basket Brindisi - Brescia
21:00KK Budućnost Podgorica - KK Partizan
21:00Correcaminos UAT Victoria - Capitanes
21:00Monmouth - Cal State Fullerton Titans
21:00Olimpija Ljubljana - Rogaška Crystal
21:00Barreirense - Casino Ginásio
21:00Os Belenenses - Academica Efapel
21:00Medvode - Triglav
21:00Evansville Purple Aces - Texas Southern Tigers
21:00University of Texas at Arlington - UC Davis Aggies
21:00Ricardo Rodriguez - Nuno Borges
21:00Novak Djokovic - Alexander Zverev
21:15Puntarenas F.C. - AD Juventud Escazuceña
21:30Esgueyra/Oli - Terceira SUSIARTE
21:30Wichita State Shockers - Alabama
21:30Zorg en Zekerheid Leiden - BC Apollo Amsterdam
21:30CD Povoa - Barcelos Hotel Terço
21:30CLIP - Beira Mar II
21:30Guatemala - Huehuetenango
21:30UMass Lowell River Hawks - Sacred Heart University Pioneers
21:30Providence Friars - Michigan Wolverines
22:00América Futebol Clube Minas Gerais - Santos
22:00Botafogo de Futebol e Regatas - Internacional
22:00Sport Club do Recife - Flamengo
22:00Paraná Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00San Jose Oruro - Club Bamin Real Potosí
22:00C.A. Bella Vista - CD Colon
22:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
22:00Brusque Futebol Clube - Hercílio Luz
22:00Oklahoma - Wofford Terriers
22:00Erba - Opera
22:00Ohio State - South Carolina State Bulldogs
22:00Navy Midshipmen - Bryant
22:00Lafayette - Saint Francis New York Terriers
22:00Florida Atlantic - Incarnate Word
22:00Roy Smith - Bradley Klahn
22:30Venezuela U20 - Peru U20
22:30Colchagua Club de Deportes - Club de Deportes Santa Cruz
22:30Kunupio - Petit Valley
22:30Austin Peay Governors - Campbell Fighting Camels
22:30Bradley/Maginley - Mantilla/Olivares
22:45İspanya - Bosna-Hersek
22:45İsviçre - Belçika
22:45Macaristan - Finlandiya
22:45Yunanistan - Estonya
22:45Reyer Venezia Mestre - Olimpia Milano
23:00Bravos de Margarita - Caribes de Anzoátegui
23:00Cardenales de Lara - Navegantes del Magallanes
23:00Leones del Escogido - Gigantes del Cibao
23:00CD Cobresal - Santiago Wanderers
23:00William Brown - Villa Dalmine
23:00Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Juan Aurich
23:00Dunbeholden - Portmore United F.C.
23:00Humble Lions F.C. - Reno F.C.
23:00Montego Bay United F.C. - Waterhouse
23:00San Fernando Giants - Prisons
23:00FC Independiente II - Club Deportivo Árabe Unido II
23:00Molinos El Pirata - Credicoop San Cristobal
23:00Social Venus de Huacho - Santos Ica
23:00Turks and Caicos Islands - Saint Vincent and the Grenadines
23:00Club Atlético Ituzaingó - Deportivo Merlo
23:00Deportivo Merlo - CA Claypole
23:00Club Atlético Victoriano Arenas - Club Atlético General Lamadrid
23:00Crucero del Norte - San Jorge de Tucumán
23:00Puerto Nuevo - CSR Espanol
23:00Club Atletico Huracán Las Heras - Racing De Cordoba
23:00Club Atlético Independiente de Neuquén - Sansinena
23:00Sportivo Las Parejas - Atletico Camioneros
23:00Club Villa Mitre - Ferro Carril Oeste General Pico
23:00Sergio Ceppi - Aleman de Concepcion
23:00Troy Trojans - Central Arkansas Bears
23:00University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Jacksonville Dolphins
23:10Club Atlético Temperley - C.A. Rosario Central
23:10San Lorenzo - Atlético Tucumán
23:15Unión Magdalena - Cúcuta Deportivo
23:30Carlos Mannucci - Club Cienciano Cusco
23:30Defensores de Belgrano - Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
23:30Independiente de Caquenes - CDSC Iberia
23:30UDA Huancavelica - CD Las Palmas Chota
23:30Club Defensores de Pronunciamiento - Club Atlético Paraná
23:30Gimnasia y Tiro - AH Zapla
23:30Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies
23:30Arkansas - Indiana
23:30Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
23:30South Dakota Coyotes - Air Force Falcons
23:30Manhattan Jaspers - UNC Asheville Bulldogs
23:40Club General Díaz - Independiente FBC
00:00Tigres de Cartagena - Caimanes Barranquilla
00:00Toros de Sincelejo - Leones de Montería
00:00Águilas Cibaeñas - Tigres del Licey
00:00Toros del Este - Estrellas de Oriente
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Associação Chapecoense de Futebol
00:00São Paulo - Cruzeiro Esporte Clube
00:00Sporting San Jose - AD Guanacasteca
00:00Chimaltenango - CSyD Nueva Concepcion
00:00Deportivo Carchá - Achuapa
00:00Deportivo San Pedro - Solola
00:00C.D. Municipal Limeño - Jocoro
00:00Club Sportivo Estudiantes - Deportivo Maipú
00:00Oklahoma State - Charleston
00:00West Virginia Mountaineers - Saint Joseph's Hawks
00:00Kent State - Alcorn State Braves
00:00Seattle - Southern Utah Thunderbirds
00:00Brown - Army
00:00Maryland Terrapins - Mount St. Mary's Mountaineers
00:15Charros de Jalisco - Cañeros de Los Mochis
00:15Aurora FC - Club Jorge Wilstermann
00:30Deportivo Jocotan - Universidad de San Carlos
00:30Rosario - C.D. Suchitepéquez
00:30Reboceros de La Piedad - Cocodrilos De Tabasco
01:00Club Atlético Acassuso - Sacachispas FC
01:00Bubali - SV River Plate
01:00Deportes Limache - Lautaro de Buin
01:00Boca Unidos - Club Atlético Sarmiento Resistencia
01:00Club Atlético Alvarado - Deportivo Roca
01:00Laguneros de La Comarca - Soles
01:00Lenadores de Durango - Libertadores De Queretaro
01:00Huracanes de Tampico - Panteras
01:00Fuerza Regia - Aguacateros De Michoacan
01:00Fordham Rams - Columbia Lions
01:00Cleveland State Vikings - Samford
01:00Austin Spurs - Oklahoma City Blue
01:00Iowa Wolves - Texas Legends
01:00Castro - Universidade Católica Dom Bosco
01:00Las Animas - Club Deportes Puente Alto
01:00Osorno - Club Deportes Espanol de Talca
01:00Temuco - Puerto Varas
01:00Liceo Pablo Neruda - Alemana Paillaco
01:00Puerto Montt - La Union
01:00Pepperdine Waves - Miami RedHawks
01:15Once Caldas - Rionegro Aguilas
01:30Missouri - Oregon State Beavers
01:50Club Nacional - Club Sol de América
02:00San Francisco F.C. - Costa del Este FC
02:00Deportivo Lara - Deportivo La Guaira
02:00Barbados - United States Virgin Islands
02:00Bahamalar - Anguilla
02:00Estudiantes de Rio Cuarto - San Lorenzo Alem
02:00Washington Wizards - Portland Trail blazers
02:00Davidson Wildcats - Northeastern Huskies
02:00Michigan State Spartans - Tennessee Tech Golden Eagles
02:00Kentucky Wildcats - Virginia Military Keydets
02:00Miami Heat - Los Angeles Lakers
02:00Orlando Magic - New York Knicks
02:00ABA Ancud - Leones de Quilpue
02:00C.D. Universidad de Concepcion - CD Valdivia
02:00Anzorena de Mendoza - Atenas Mendoza
02:00Leonardo Murialdo de Mendoza - Municipalidad de Junin
02:00Rivadavia de Mendoza - San Jose de Mendoza
02:30Loyola Marymount Lions - Ohio
02:30Real Esteli - Correcaminos de Colon
02:30S. y D. Presidente Derqui - Union de Mar del Plata
02:30Western Kentucky Hilltoppers - Central Florida
02:45Deportivo Paysandu - Danubio
03:00Mayos de Navojoa - Yaquis de Obregón
03:00PSM Volley - Ciudad de Buenos Aires
03:00Mount Pleasant Academy - UWI FC
03:00Tivoli Gardens F.C. - Cavalier
03:00Saint Kitts and Nevis - Kanada
03:00SV Brazil Juniors - SV Caiquetio
03:00Regatas Corrientes - Quimsa
03:00Santos - Angeles Puebla
03:00San Antonio Spurs - Golden State Warriors
03:00Westchester Knicks - Erie BayHawks
03:00Luciano - Adev
03:00Neptunia - Ciclista Entre Rios
03:00Zaninetti - Racing Entre Rios
03:00Barrio Parque - Deportivo Norte
03:00Parque Sur - Ciclista
03:05Tomateros de Culiacán - Águilas de Mexicali
03:30La Equidad - Junior de Barranquilla
03:30Centro Espanol de Plottier - Viedma
04:00Venados de Mazatlán - Naranjeros de Hermosillo
04:00Atlante F.C. - Alebrijes de Oaxaca
04:00Mineros de Zacatecas - Abejas de Guanajuato
04:00Kansas State Wildcats - Penn Quakers
04:00Santa Clara Broncos - Washington
04:00Santa Cruz Warriors - Northern Arizona Suns
04:00South Bay Lakers - Salt Lake City Stars
04:00Fortaleza Mazatlan - Liebres de Guasave
04:00Georgia Southern Eagles - Montana Grizzlies
04:30Purdue Boilermakers - Virginia Tech Hokies
04:30Juvenil de Vinces - ICCAN Macas
05:00Central Connecticut Blue Devils - Florida AM Rattlers
06:00Cimarrones de Sonora - Atlético San Luis
06:00San Francisco Dons - Long Island
06:30Minnesota - Texas A&M
07:00Hawaii Warriors - Northern Arizona Lumberjacks
20:00Galatasaray Medical Park - Afyon Belediye
20:00Basketball Academie Limburg - GasTerra Flames
20:00Luzern - Lugano Tigers
20:00Banco di Sardegna Sassari - Olimpia Basket Pistoia
20:00Mitteldeutscher BC - FC Bayern Munich
20:00Vienna - Xion Dukes Klosterneuburg
20:00Glasgow Rocks - Surrey United
20:00Apu Gsa Udine - Roseto Sharks
20:00Baltur Cento - Pallacanestro Piacentina Piacenza
20:00Cagliari Dynamo - Aget Service Imola
20:00Novipiu Casale Monferrato - Orlandina Basket
20:00Ferrara BK - Unieuro 2.015 Forli
20:00Latina Basket - Moncada Solar Agrigento
20:00Legnano Basket Knights - Rieti
20:00Sutor Basket Montegranaro - Fortitudo Pallacanestro Bologna
20:00Treviso - Aurora Basket Jesi
20:00Virtus Cassino - Derthona Basket
20:00Bærum Basket - Nidaros Jets Trondheim
20:00Florida International - Youngstown State Penguins
20:00Georgetown - South Florida Bulls
20:00Universitat Vic - Real Murcia
20:00Atletico - Uniao Sportiva
20:00Marin - Cantabria Estela
20:00Vik - Myrtia Murcia
20:00Olomouc - BC Vysočina
20:00Action Now Monopoli - Valentino Catellaneta
20:00Basket Team 71 - College Borgomanero
20:00Pallacanestro Gardonese - Gilbertina Soresina
20:00Trecate - Fortitudo Alessandria
20:00Busto Arsizio - Cistellum
20:00Europe Energy Verona - Udine Basket Club 1977
20:00Don Bosco Livorno - Altopascio
20:00Falconstar Monfalcone - Garcia Moreno Arzignano
20:00LG Competition Castelnovo - Guelfo
20:00Libertas Altamura - Ceglie
20:00Mola - CUS Jonico
20:00UBS Foligno - Robur Osimo
20:00Monteroni - Basket Francavilla
20:00Agropoli - Partenope
20:00Rimini - Anzola
20:00Salus Bologna - Alberti Santi Fiorenzuola 1972
20:00San Vincenzo - Pielle Livorno
20:00Sunshine Vieste - Cestistica Ostuni
20:00Unione Padova - Bassano
20:00Valdiceppo Peruggia - Bramante Pesaro
20:00Synergy Valdarno - Olimpia Legnaia
20:00Bakery Pyatsenza - Tezenis Verona
20:00Virtus Murano - ASD Jesolo
20:00Virtus Lumezzane - Romano Lombardo
20:00Virtus Aprilia - Petriana Roma
20:00Virtus Ruvo di Puglia - LUPA Lecce
20:00Amatori Pescara - LM Campetto Ancona
20:00Battipaglia - Olimpia Matera
20:00Pasta Reggia JuveCaserta - Costa D'Orlando
20:00Palermo - Tiber Roma
20:00Montecatini Terme - Fiorentina
20:00Gevi Cuore Napoli - HSC Roma
20:00Orzinuovi - Aurora Desio
20:00Palestrina - Virtus Pozzuoli
20:00Omnia Pavia - Cecina
20:00Golfo Piombino - Rosmini Domodssola
20:00Sangiorgese Legnano - Virtus Siena
20:00Teate Furie Chieti - Senigallia
20:00Teramo - Corato
20:00Tigers Cesena - JuVi Cremona
20:00Vicenza - Club Atletico Faenza Pallacanestro
20:00Vigevano - Olimpo Alba
20:00Tarnovske Gury - Polonia Bytom
20:15San Benedetto - Vigor Matelica
20:30ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Mans Sarthe Basket
20:30Ironi Nes-Ziona - Hapoel Beersheba
20:30Cheshire Phoenix - Manchester Giants
20:30Alpha Omega - Fortitudo Pallacanestro Roma
20:30Angri Pallacanestro - S.Michele Maddaloni
20:30Pass Roma 1970 - Stella Azzurra Viterbo
20:30Virtus Monte Di Procida - CAP Nola
20:45Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil
21:00Enel Basket Brindisi - Brescia
21:00KK Budućnost Podgorica - KK Partizan
21:00Correcaminos UAT Victoria - Capitanes
21:00Monmouth - Cal State Fullerton Titans
21:00Olimpija Ljubljana - Rogaška Crystal
21:00Barreirense - Casino Ginásio
21:00Os Belenenses - Academica Efapel
21:00Medvode - Triglav
21:00Evansville Purple Aces - Texas Southern Tigers
21:00University of Texas at Arlington - UC Davis Aggies
21:30Esgueyra/Oli - Terceira SUSIARTE
21:30Wichita State Shockers - Alabama
21:30Zorg en Zekerheid Leiden - BC Apollo Amsterdam
21:30CD Povoa - Barcelos Hotel Terço
21:30CLIP - Beira Mar II
21:30Guatemala - Huehuetenango
21:30UMass Lowell River Hawks - Sacred Heart University Pioneers
21:30Providence Friars - Michigan Wolverines
22:00Oklahoma - Wofford Terriers
22:00Erba - Opera
22:00Ohio State - South Carolina State Bulldogs
22:00Navy Midshipmen - Bryant
22:00Lafayette - Saint Francis New York Terriers
22:00Florida Atlantic - Incarnate Word
22:30Austin Peay Governors - Campbell Fighting Camels
22:45Reyer Venezia Mestre - Olimpia Milano
23:00Sergio Ceppi - Aleman de Concepcion
23:00Troy Trojans - Central Arkansas Bears
23:00University of Tennessee at Chattanooga Mocs - Jacksonville Dolphins
23:30Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies
23:30Arkansas - Indiana
23:30Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
23:30South Dakota Coyotes - Air Force Falcons
23:30Manhattan Jaspers - UNC Asheville Bulldogs
00:00Oklahoma State - Charleston
00:00West Virginia Mountaineers - Saint Joseph's Hawks
00:00Kent State - Alcorn State Braves
00:00Seattle - Southern Utah Thunderbirds
00:00Brown - Army
00:00Maryland Terrapins - Mount St. Mary's Mountaineers
01:00Laguneros de La Comarca - Soles
01:00Lenadores de Durango - Libertadores De Queretaro
01:00Huracanes de Tampico - Panteras
01:00Fuerza Regia - Aguacateros De Michoacan
01:00Fordham Rams - Columbia Lions
01:00Cleveland State Vikings - Samford
01:00Austin Spurs - Oklahoma City Blue
01:00Iowa Wolves - Texas Legends
01:00Castro - Universidade Católica Dom Bosco
01:00Las Animas - Club Deportes Puente Alto
01:00Osorno - Club Deportes Espanol de Talca
01:00Temuco - Puerto Varas
01:00Liceo Pablo Neruda - Alemana Paillaco
01:00Puerto Montt - La Union
01:00Pepperdine Waves - Miami RedHawks
01:30Missouri - Oregon State Beavers
02:00Washington Wizards - Portland Trail blazers
02:00Davidson Wildcats - Northeastern Huskies
02:00Michigan State Spartans - Tennessee Tech Golden Eagles
02:00Kentucky Wildcats - Virginia Military Keydets
02:00Miami Heat - Los Angeles Lakers
02:00Orlando Magic - New York Knicks
02:00ABA Ancud - Leones de Quilpue
02:00C.D. Universidad de Concepcion - CD Valdivia
02:00Anzorena de Mendoza - Atenas Mendoza
02:00Leonardo Murialdo de Mendoza - Municipalidad de Junin
02:00Rivadavia de Mendoza - San Jose de Mendoza
02:30Loyola Marymount Lions - Ohio
02:30Real Esteli - Correcaminos de Colon
02:30S. y D. Presidente Derqui - Union de Mar del Plata
02:30Western Kentucky Hilltoppers - Central Florida
02:45Deportivo Paysandu - Danubio
03:00Regatas Corrientes - Quimsa
03:00Santos - Angeles Puebla
03:00San Antonio Spurs - Golden State Warriors
03:00Westchester Knicks - Erie BayHawks
03:00Luciano - Adev
03:00Neptunia - Ciclista Entre Rios
03:00Zaninetti - Racing Entre Rios
03:00Barrio Parque - Deportivo Norte
03:00Parque Sur - Ciclista
03:30Centro Espanol de Plottier - Viedma
04:00Mineros de Zacatecas - Abejas de Guanajuato
04:00Kansas State Wildcats - Penn Quakers
04:00Santa Clara Broncos - Washington
04:00Santa Cruz Warriors - Northern Arizona Suns
04:00South Bay Lakers - Salt Lake City Stars
04:00Fortaleza Mazatlan - Liebres de Guasave
04:00Georgia Southern Eagles - Montana Grizzlies
04:30Purdue Boilermakers - Virginia Tech Hokies
04:30Juvenil de Vinces - ICCAN Macas
05:00Central Connecticut Blue Devils - Florida AM Rattlers
06:00San Francisco Dons - Long Island
06:30Minnesota - Texas A&M
07:00Hawaii Warriors - Northern Arizona Lumberjacks
20:00Oliveirense - F.C. Famalicão
20:00Albacete Balompié - CD Lugo
20:00AD Alcorcón - Elche CF
20:00Moritanya - Botsvana
20:00Gine - Fildişi Sahili
20:00Kuzey İrlanda - Avusturya
20:00Moldova - Lüksemburg
20:00San Marino - Beyaz Rusya
20:00Deportivo Reu - Deportivo Marquense
20:00Deportivo Mictlán - C.S.D. Comunicaciones II
20:00FC Ufa - Riga
20:00Mali U20 - Fas U20
20:00FC Cartagena - Puerto Golfito
20:00Portekiz U20 - Slovakya U20
20:00Vilamarxant - CF Torre Levante
20:00La Kanada Atletico U 19 - FC San Felix U19
20:15Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Pumas Generalena
20:30Lucchese - A.C. Siena
20:30U.C. AlbinoLeffe - A.C. Renate
20:30Ravenna - A.C. Rimini 1912
20:30Antigua GFC - Deportivo Sanarate
21:00US Triestina Calcio - Vicenza Calcio
21:00Ferroviário Atlético Clube - Red Bull Brasil
21:00Crato - Campo Grande
21:00Confianca U20 - CRB Maceio U20
21:00EC Vitoria Salvador U20 - Esporte Clube Bahia U20
21:00CSA U20 - América PE U20
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Quiche
21:00Atlético Torino - Alianza Universidad
21:00EDMF Churra - Club Deportiva Minera
21:00Real Madrid C.F. U19 - Atlético Madrid U19
21:15Puntarenas F.C. - AD Juventud Escazuceña
22:00América Futebol Clube Minas Gerais - Santos
22:00Botafogo de Futebol e Regatas - Internacional
22:00Sport Club do Recife - Flamengo
22:00Paraná Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00San Jose Oruro - Club Bamin Real Potosí
22:00C.A. Bella Vista - CD Colon
22:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
22:00Brusque Futebol Clube - Hercílio Luz
22:30Venezuela U20 - Peru U20
22:30Colchagua Club de Deportes - Club de Deportes Santa Cruz
22:30Kunupio - Petit Valley
22:45İspanya - Bosna-Hersek
22:45İsviçre - Belçika
22:45Macaristan - Finlandiya
22:45Yunanistan - Estonya
23:00CD Cobresal - Santiago Wanderers
23:00William Brown - Villa Dalmine
23:00Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Juan Aurich
23:00Dunbeholden - Portmore United F.C.
23:00Humble Lions F.C. - Reno F.C.
23:00Montego Bay United F.C. - Waterhouse
23:00San Fernando Giants - Prisons
23:00FC Independiente II - Club Deportivo Árabe Unido II
23:00Molinos El Pirata - Credicoop San Cristobal
23:00Social Venus de Huacho - Santos Ica
23:00Turks and Caicos Islands - Saint Vincent and the Grenadines
23:00Club Atlético Ituzaingó - Deportivo Merlo
23:00Deportivo Merlo - CA Claypole
23:00Club Atlético Victoriano Arenas - Club Atlético General Lamadrid
23:00Crucero del Norte - San Jorge de Tucumán
23:00Puerto Nuevo - CSR Espanol
23:00Club Atletico Huracán Las Heras - Racing De Cordoba
23:00Club Atlético Independiente de Neuquén - Sansinena
23:00Sportivo Las Parejas - Atletico Camioneros
23:00Club Villa Mitre - Ferro Carril Oeste General Pico
23:10Club Atlético Temperley - C.A. Rosario Central
23:10San Lorenzo - Atlético Tucumán
23:15Unión Magdalena - Cúcuta Deportivo
23:30Carlos Mannucci - Club Cienciano Cusco
23:30Defensores de Belgrano - Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
23:30Independiente de Caquenes - CDSC Iberia
23:30UDA Huancavelica - CD Las Palmas Chota
23:30Club Defensores de Pronunciamiento - Club Atlético Paraná
23:30Gimnasia y Tiro - AH Zapla
23:40Club General Díaz - Independiente FBC
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Associação Chapecoense de Futebol
00:00São Paulo - Cruzeiro Esporte Clube
00:00Sporting San Jose - AD Guanacasteca
00:00Chimaltenango - CSyD Nueva Concepcion
00:00Deportivo Carchá - Achuapa
00:00Deportivo San Pedro - Solola
00:00C.D. Municipal Limeño - Jocoro
00:00Club Sportivo Estudiantes - Deportivo Maipú
00:15Aurora FC - Club Jorge Wilstermann
00:30Deportivo Jocotan - Universidad de San Carlos
00:30Rosario - C.D. Suchitepéquez
00:30Reboceros de La Piedad - Cocodrilos De Tabasco
01:00Club Atlético Acassuso - Sacachispas FC
01:00Bubali - SV River Plate
01:00Deportes Limache - Lautaro de Buin
01:00Boca Unidos - Club Atlético Sarmiento Resistencia
01:00Club Atlético Alvarado - Deportivo Roca
01:15Once Caldas - Rionegro Aguilas
01:50Club Nacional - Club Sol de América
02:00San Francisco F.C. - Costa del Este FC
02:00Deportivo Lara - Deportivo La Guaira
02:00Barbados - United States Virgin Islands
02:00Bahamalar - Anguilla
02:00Estudiantes de Rio Cuarto - San Lorenzo Alem
03:00Mount Pleasant Academy - UWI FC
03:00Tivoli Gardens F.C. - Cavalier
03:00Saint Kitts and Nevis - Kanada
03:00SV Brazil Juniors - SV Caiquetio
03:30La Equidad - Junior de Barranquilla
04:00Atlante F.C. - Alebrijes de Oaxaca
06:00Cimarrones de Sonora - Atlético San Luis
20:00Bcc-Nep Castellana Grotte - Sir Safety Perugia
20:00Pallavolo Modena - Cucine Lube Civitanova
20:00Emma Villas Siena - VC Milano
20:00Vero Volley Monza - VC Sora
20:00Volley Ravenna - Andreoli Latina
20:00Trentino Volley - Marmi Lanza Verona
20:00Pallavolo Brescia - Alessano
20:00Lagonegro - Monini Spoleto
20:00Videx Grottazzolina - Bergamo
20:00Materdomini Castellana - Piemonte Volley
20:00Pallavolo Impavida Ortona - Cassa Rurale Cantù
20:00Taviano - Prata di Pordenone
20:00Pallavolo Tuscania - VC Piacenza
20:00Volley Potentino Potenza Picena - Macerata
20:00S.L. Benfica - Leixões SC
20:00S.C. Espinho - Viana Casa Peixoto
20:00Águilas del Zulia - Tigres de Aragua
20:00Tiburones de La Guaira - Leones del Caracas
20:00Cisano Bergamasco - Club Italia
20:00MKS Wicher Kobylka - Garwolin
20:10Criollos de Caguas - Gigantes de Carolina
20:10Cangrejeros de Santurce - Indios de Mayagüez
21:00Mondovi - Volley Reggio Emilia
21:00Catania - Gioia del Colle
21:00Castêlo da Maia Ginásio Clube - SC Caldas
23:00Bravos de Margarita - Caribes de Anzoátegui
23:00Cardenales de Lara - Navegantes del Magallanes
23:00Leones del Escogido - Gigantes del Cibao
00:00Tigres de Cartagena - Caimanes Barranquilla
00:00Toros de Sincelejo - Leones de Montería
00:00Águilas Cibaeñas - Tigres del Licey
00:00Toros del Este - Estrellas de Oriente
00:15Charros de Jalisco - Cañeros de Los Mochis
03:00Mayos de Navojoa - Yaquis de Obregón
03:00PSM Volley - Ciudad de Buenos Aires
03:05Tomateros de Culiacán - Águilas de Mexicali
04:00Venados de Mazatlán - Naranjeros de Hermosillo
ispor üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle